bebiş sahibi olmak için YA VASİ GÖK DUASI

GÖK KAPILARINI AÇAN DUA;
1 kez başlarken okunacak
Bismillahirrahmanirrahim
“ALLAH’U EKBER KEBİRA, VELHAMDÜ LİLLAHİ KESİRA,SÜBHANALLAHİBÜKRETEN VE ESİLA”
(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla.Allah büyüklerin en büyüğüdür. Allah'a olan hamdimiz çoktur .Sabah akşam her an tesbihimiz Allah'adır)
10.000 "YA MUHYİ CELLE CELALÜHÜ"
Tesbih bittiğinde 1 kez "YA RAFİ'UYAKADİRU'L-MUKTEDİR "Okunacak.
Arkadaşlar okurken kişiye niyetle okumayı unutmayalım .

@@SENGUL1976 arkadasimıza okuyoruz LİSTEMİZ;
  1. @babyinlove .(aylin)................500
  2. @damla_22 ...............................
  3. @mutlu-umutlu ........................500
  4. @yasmin5846 .(Yasemin).........500
  5. @papatyamm_3474.(ayşe)........500
  6. @volhat ......................................500
  7. gul333 .(gülşen).........500+200
  8. mavizm ...................................500
  9. @masculin .(ayşe).......................500+200
  10. @okulum ....................................500
  11. SENGUL1976 ..........................500
  12. @zeynep0682 .(zeynep) ...........400
  13. Dendrobium .(esma)...............500
  14. happyangel01 .........................500
  15. whitebal .................................500
  16. @aybirgen.................................500
  17. Y yenibidunya ..........................500
  18. fermante ................................500
  19. Canicimm ...........................500
  20. Mavera3 ................................500

KALAN...................................200

Not;
Mazeretsiz 2 arkadaşımızın duasına üst üste katılmayanlar siliniyor...
[/QUOTE]

Ozaman bir test yapsan? Ben catlıyorum şuan merakdan, sen nasıl dayanıyosun yaa. Bende bu ay cook ümitliyim ama sonu hayal kırıklığı olmaz

Ozaman bir test yapsan? Ben catlıyorum şuan merakdan, sen nasıl dayanıyosun yaa. Bende bu ay cook ümitliyim ama sonu hayal kırıklığı olmaz
bende canım ama bi yanımda hiç ümitli değil bizim sorunumuz büyük çok üzülüyorum artık bugün yine "aaa yokmu hala bişey yaa" lafını duydum yani hiç eksik etmiyorlar

benim doktorum belirti diye birşey yok bunlar bayanların kuruntusu malesef diyor 1,5 aydan önce bişey olmaz diyor tatlım
Hadi yaa, ama bende kasik ağrısı oluyor adetden 2 hafta önce başlıyo eğer hamileysem. Kız kardeşimdede öyle oldu ve onun kasıkları adet olunca bile aprımazdı

Ya onları takma kafana zor ama, bidahakine Allah verirse olur de, hem ben birşey okudum yalan yere yemin eden erkeklerde kısırlık olurmuş, yani aslında bu bizim sınavımız. Sizin probleminiz ne?

bende canım ama bi yanımda hiç ümitli değil bizim sorunumuz büyük çok üzülüyorum artık bugün yine "aaa yokmu hala bişey yaa" lafını duydum yani hiç eksik etmiyorlar
Bizim toplum maalesef çok duyarsız bu konuda ya bizim daha evleneli 2,5 yıl oldu 2 yıl biz çok istemiyoduk bunu bildikleri halde soruyorlardı ve bunu soranlar da eşimin anne babası yakınlarımız en çok da ! tamam kötü niteli değiller ama insanın psikolojisi bozuluyor yeter artık dedim ben en sonunda biz de istiyoruz bir sorun da yok ama olmuyor bu kadar söylemenin de bi anlamı yok !! dedim sonunda yaa tamam iyi niyetlerinden soruyorlar da arkadaş 5 tane torunları var zaten bi tane de oğlumuzdan olsun babaanne olayım diyor

yok ne hissettiğini kimse umursamıyor gerçekten benimde en yakınlarım yani bunu yapanlar bozulduğumu belli etmemeye çalışıyorum olur rabbim ne zaman derse diyorum doktora gidin en iyisi diyorlar ne desen var bi cevap

Aynen bende bıkdım birde devamlı fal bakdırıyo kaynanam oda piskolojimi bozuyo en sonunda dedim olucağı varsada olmicak fal günah. Birde soruyolar düşünmüyorum diyorum takma kafana olur inşAllah Allah büyük diyorlar

Ya onları takma kafana zor ama, bidahakine Allah verirse olur de, hem ben birşey okudum yalan yere yemin eden erkeklerde kısırlık olurmuş, yani aslında bu bizim sınavımız. Sizin probleminiz ne?
sadece erkekte değil kadınddada geçerliymiş hatta şöyle yalan yeminler rahimlere kısırlık getirecektir yazıyor
bizde sorun çok bende endo vardı tedavi gördüm ama her an yenileniyor eşimde morfoloji 0 çok zor durummmmmm

aynen benim iki haftadır göğüslerim acayip şişti bugün söylüyorum kilo aldım ondan galiba falan diye sen hamile kalmayı çok takıyorsun kafana diyolar diye kaldım ne alaka yaa dedim normal bişeyden bahsediyoz konuyu oraya çekiyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…