bebiş sahibi olmak için YA VASİ GÖK DUASI

Canım allah razı olsun daha sen bu fikri verdin tekrar dua ettim baktım eşim geldi sorun benden kaynakliydi bu arada çocuk mevzusu takıntı oldu bende kime sarsam diye bakıyorum eşim neyi bu kadar uzattın diye sarıldı bi saat konuştu ikna etti şimdi daha iyiyim bi terapiste gidicem heralde çünkü çocuk sahibi olmak artık takıntı oldu kimseyle görüşmüyorum arkadaşlarım hep çocuk sahibi onlarla konuşacak birşey bulamıyorum biraz yalnız kaldım galiba
inanki bende de takıntı oldu. aslında son 6 ayda çok fena takıntı yaptım. bebeğimi kaybedince de artık başka bir şey düşünemez oldum. kimse kafaama uymuyor. kimsenin çocuk tıngırtısını dinleyecek halim yok. hiçkimseyle görüşmüyorum. arkadaş edinmeye çalışmıyorum. ama bazen ne oluyor rabbim öyle bir şey çıkarıyor ki karşıma şükür ki hiç çocuğum yok diyorum. aslında ne var biliyor musun bu dünya pek çocuk getirilebilecek bir dünya değil. peygamber efendimiz bile ne demiş ahir zamanda en iyiniz eşi ve çocuğu olmayandır. böyle kimseler şükür namazı kılsınlar diyor. hak veriyoruz ama ah şu kahrolası gönlümüz bir ikna olmuyor.

GÖK KAPILARINI AÇAN DUA
1 kez başlarken okunacak
Bismillahirrahmanirrahim
“ALLAH’U EKBER KEBİRA, VELHAMDÜ LİLLAHİ KESİRA,SÜBHANALLAHİ BÜKRETEN VE ESİLA”
(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla.Allah büyüklerin en büyüğüdür. Allah'a olan hamdimiz çoktur .Sabah akşam her an tesbihimiz Allah'adır)
196 "EL VEHHAB "
100 "EL MU'Tİ"

Tesbih bittiğinde 1 kez "YA RAFİ'UYAKADİRU'L-MUKTEDİR "Okunacak.
Arkadaşlar okurken kişiye niyetle okumayı unutmayalım.

@@yenibidunya ARKADAŞIMIZA OKUYORUZ;;; LİSTEMİZ;
  1. @@babyinlove.(aylin)...............:)
  2. @@damla_22.... ......................:)
  3. @@mutlu-umutlu....................:)
  4. @@papatyamm_3474.(ayşe)...:)
  5. @@ZEYNEP0682..................:)
  6. @@Dendrobium. (esma)..........
  7. @@whitebal.(Rabia) ................
  8. @@yenibidunya........................
  9. @@ozgecan19... .......................:)
  10. @@avatar33... ...........................:)
  11. @@filiz2012. .............................
  12. @@Deborah26.. ........................
  13. @@demet1973............................:))

inanki bende de takıntı oldu. aslında son 6 ayda çok fena takıntı yaptım. bebeğimi kaybedince de artık başka bir şey düşünemez oldum. kimse kafaama uymuyor. kimsenin çocuk tıngırtısını dinleyecek halim yok. hiçkimseyle görüşmüyorum. arkadaş edinmeye çalışmıyorum. ama bazen ne oluyor rabbim öyle bir şey çıkarıyor ki karşıma şükür ki hiç çocuğum yok diyorum. aslında ne var biliyor musun bu dünya pek çocuk getirilebilecek bir dünya değil. peygamber efendimiz bile ne demiş ahir zamanda en iyiniz eşi ve çocuğu olmayandır. böyle kimseler şükür namazı kılsınlar diyor. hak veriyoruz ama ah şu kahrolası gönlümüz bir ikna olmuyor.
Aynen canım vücut aslında doğurmak istiyor biyolojik saat deliriyor yaratılış amacında uygun davranmak istiyor çünkü bunun için yaratıldık ben artık abartıp allahım herseyimi al ama bana bi evlat ver die dua eder oldum rabbim bu buhrandan kurtarsın inşallah

Aylincim niye bukadar sıkıldın canım ya, biraz düsunmemeye çalış.hani kurslar falan var ilgi alanına göre bi tane secip gitsen kafan dağılır. Erkekler bizim gibi değil rahatlar sen yükü iki kişilik taşıma lütfen.herseyin bi zamani var inan hem sen esini sevmiyomusun, onun çocugunu istemiyormusun birde böyle düşün. Bazen beraber ve mutlu olmak herseyin başı bu duyguları köreltirseniz insan başa çıkamaz. Sende daha yapıcı olmaya çalış kendin ićin.ben şunu bile düşündüm, dualar bitince biraz katilmiyim uzaklasiyim baska şeylerle ilgileneyim çünkü her gün her an daha çok düşünüyoruz.biraz kafadan atmali, dr um da bana böyle dedi.sende bi nefes al hadi herşey guzel olacak. ..

GÖK KAPILARINI AÇAN DUA
1 kez başlarken okunacak
Bismillahirrahmanirrahim
(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla.Allah büyüklerin en büyüğüdür. Allah'a olan hamdimiz çoktur .Sabah akşam her an tesbihimiz Allah'adır)
196 "EL VEHHAB "
100 "EL MU'Tİ"

6. @@Dendrobium. (esma)..........:)

Aynen canım vücut aslında doğurmak istiyor biyolojik saat deliriyor yaratılış amacında uygun davranmak istiyor çünkü bunun için yaratıldık ben artık abartıp allahım herseyimi al ama bana bi evlat ver die dua eder oldum rabbim bu buhrandan kurtarsın inşallah

Aylincim çok üzüldüm okuduklarıma! Bu aslında hepimizin en çok istediği şeyin, evlatlarımızın verdiği bir hırçınlık... Rabbim tez zamanda gönlündekine kavuştursun inş. İçine ferahlık, evine huzur, karnına da sağlıklı bebekler versin Rabbim inş :) biz dualarımızı ediyoruz, gereken sağlık kontrollerimizi de yapıyoruz, gerisi Rabbimin bileceği iş! Öyle düşün yani, biz tedbirimizi aldık takdir Allah'ın de! Biliyoruz ki o ol derse olur ötesi yok. Zamanını bekleyip, sabredip meyvelerini alcak inş. Ya bu dünyada ya öteki dünyada...

GÖK KAPILARINI AÇAN DUA
1 kez başlarken okunacak
Bismillahirrahmanirrahim
196 "EL VEHHAB "
100 "EL MU'Tİ"

6. @@Dendrobium. (esma)..........:)
  7. @@whitebal.(Rabia) ................:)

GÖK KAPILARINI AÇAN DUA
1 kez başlarken okunacak
Bismillahirrahmanirrahim
196 "EL VEHHAB "
100 "EL MU'Tİ"

6. @@Dendrobium. (esma)..........
  9. @@ozgecan19... .......................

günaydın özgecan için okudum

X