bebiş sahibi olmak için YA VASİ GÖK DUASI

sagol cnm.allah hepimizden razi olsun ins.
galiba sen cepten giriyorsun .yardimci olayim diye.
elimden geldikce kendi topigimi uzenledikce burayada el atiyorum.
sondaki parantez icindeki yazilari silmiyorsun.her duzenlemede onuda sil.
Aynen canım telefondan giriyorum eve hala bağlanmadı net ya zor bekliyorum
Telefonum bozuk yazının sonunu göremiyorum canım ondan silemiyorum
Telefon bugün sim kartımı yaktı ya

Ay deli olucam su molfix reklamı yüzünden ben bugün hastanelik oldum ağlama krizine girdim sınır krizi geçirmişim yine çıktı şimdi yaaaaa

Yapamıyorum ki bide adette etkiledi tabi üstüne burdaki doktora danıştım oda tek şans tüp bebek dedi yıkıldım iyice çok kötüyüm bu ara
BAZI DOKTORLARA KALSAK YANDIK.
BENIM BIR DOKTOR DIREK TUP DEDI.
DIGERI IKIZIN BILE OLUR DEDI.
EN SONKI DE 2 ASILAMAMI IPTAL ETTI COGUL GEBELIK OLUR TEHLIKELI DEDI.
SONRA 2 ASILAMA YAPTI TUTMADI DEDIM BIRINE RAZIYDIM COGUL OLURSA TEHLIKELI DIYIP OYALADILAR.

Resmen umutlarimizla oynuyorlar bizede tutmayacagini bile bile aşılama yaptı bide diyo ki bi daha aşılama yapalım sonra tüp yapalım resmen tutamayacağını biliyorlar ama yapıyor yinede

Resmen umutlarimizla oynuyorlar bizede tutmayacagini bile bile aşılama yaptı bide diyo ki bi daha aşılama yapalım sonra tüp yapalım resmen tutamayacağını biliyorlar ama yapıyor yinede
ISTE VICDAN MESELESI CNM.
HAKKIYLA YAPANDA VAR BOYLELERIDE VAR MALESEF.

Kızlar kabul ederse olur tabiki canım sayı için bi sorayim ben canım bizimkilere belki bisey derler
Kizlar cubbeli hoca efenfifen dinledim 313 fatiha ya da 313 ayetel kursu redolmayacak dualar mis bence bunu yapalim sayiyi boldugumuzde cok az oluyor birde duanin kabul oldugu bir vakti belirleyip o saatte duayk bagislayLim

Yapamıyorum ki bide adette etkiledi tabi üstüne burdaki doktora danıştım oda tek şans tüp bebek dedi yıkıldım iyice çok kötüyüm bu ara
Canim tek sans rabbinin ol demesi
İnternette cok okudum tup bebek tek sans deniliyor Rabbim oldeyince kendiliginden oluyor.mesela kendimden ornek vereyim ben tam 3kez hamile kaldim dogal ama bebek karnimda oldu sebep yok tupbebek deneyin dediler biliyor musun nasil guvendim doktora ama dollenme oldu ama benim gibi dogal yoldan hamile kalanbiri hamile bile kalamadim sonra bir bucuk ay gecti yine hamile kaldim ama karni mda öld u yine sebep yok .sebep imtihan sebep kismet sebep Rabbim in o l dememesi.bu kadin dogum ilmini bilen yok eh biraz bigilrri ile bir seyler yapiyorlar
Allah sana lutfuyla keremiyle dilerse verir insaallah

Kızlar fatiha ve ayetinti adetliyken okunmuyor.
Kimimizin adeti uzun sürüyor.
Kaç kişinin duasına katılamayız o zaman.
Tabi son karar sizin yinede
Canim o zaman adetli arkadasin hakkini okuruz cunku sayi az zaten hemen biter internete gir bununla yapilan duanin red olmadigini cübbeli hocadan dinlemelisin toplu halde daha efdal olur ama isterse niz herkes kendisine yapabilir .bu tarz seylerde sayinin onemi var ne bir fazla bir eksik okunmamali ve de once tevbe istogfar peygambere salavat ceklierek baslanmali ve salavatla bitirilmeli isteyen bunu yapsin maksat hepniz arzunuza kavusun canlarim benim imtihan arkadaslarim

Kizlar cubbeli hoca efenfifen dinledim 313 fatiha ya da 313 ayetel kursu redolmayacak dualar mis bence bunu yapalim sayiyi boldugumuzde cok az oluyor birde duanin kabul oldugu bir vakti belirleyip o saatte duayk bagislayLim
Tatlım ben bu konuyu açarken ismi azam tesbihi için açtım rabbimin isimlerinden daha tesirli ve kesin dua yoktur derler yeni ismi azam sordum haber gelince yazicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…