bebiş sahibi olmak için YA VASİ GÖK DUASI

İnşaallah canım hiçbir belirti yok ama insan ikilemde kalıyor inşaallah hepimiz tez zamanda bebişlerimize kavuşuruz
İnşAllah Allahım hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasib eder. Cok morelim bozuldu 3 senedir bekliyorum ama ilk defa bu ay cok umutlandım belirtilerde vardı(sık idrara cıkma, kasıklarım 3haftadır ağrıyodu, pembe leke, cok yemek yeme ve herkez rüyasında hamile oldumu gördü) acaba test yanlış olabilir mi? 1 saat oldu yapalı

C
İnşAllah Allahım hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasib eder. Cok morelim bozuldu 3 senedir bekliyorum ama ilk defa bu ay cok umutlandım belirtilerde vardı(sık idrara cıkma, kasıklarım 3haftadır ağrıyodu, pembe leke, cok yemek yeme ve herkez rüyasında hamile oldumu gördü) acaba test yanlış olabilir mi? 1 saat oldu yapalı
CanIm idrar testi yaptıysam cikmayabiliyor en iyisi sen kanda baktır kesin çıkar varsa

Canım arkadaşlar doğru söylüyor idrar da çıkmayabiliyor nir hafta 10 gün geçmesi gerekiyor. Kanda bak istersen inşaallah yanlıştır

İnşAllah test yanlışdır canım. Allahım sanada hayırlı sağlıklı evlatlar nasib etsin Amiiin
Amin canm inşallah evlat kokusunu o pamuk teni o yumuk elleri tutmayı koklamayi dokunmayi nasip etsin Rabbim tüm cümle isteyenlere içinde de bizlere. Kaç gün geçti canım var mı belirgin bi belirti göğüs dolgunlugu falan

Amin canm inşallah evlat kokusunu o pamuk teni o yumuk elleri tutmayı koklamayi dokunmayi nasip etsin Rabbim tüm cümle isteyenlere içinde de bizlere. Kaç gün geçti canım var mı belirgin bi belirti göğüs dolgunlugu falan
Amiiin inşAllah canım. Göğüslerimde, belimde, kasıklarımda ağrı var 2 haftadır ama kasıklarım adet ağrısı gibi değil, cok cabuk acıkıyorum, idrara cok sık gidiyorum. Benim adetlerim 30-33 gibi gelir bugün 32 gün dayanamadım yapdım cünkü hic adet olucak gibi değilim :KK43:

Amiiin inşAllah canım. Göğüslerimde, belimde, kasıklarımda ağrı var 2 haftadır ama kasıklarım adet ağrısı gibi değil, cok cabuk acıkıyorum, idrara cok sık gidiyorum. Benim adetlerim 30-33 gibi gelir bugün 32 gün dayanamadım yapdım cünkü hic adet olucak gibi değilim :KK43:
Cnm bu ay birşey kullandinmi??iğne ilaç kullandiysan bu belirtiler çok normal.bende bunları yasadim ve 10 günüm geçmişti tam test yapip eve döndüm .sonuc eve gelmeden kirmizilar geldi çok kötü olmuştum ya sonrası dehşet acı vericiydi .kendimi zor toplamistim çünkü ilk kez kendimi hamile gibi hissediyordum sık idrara cıkma .uyku.halsizlik.acıkma hepsi vardi ama bebis yoktu küçük bir kist varmis ondan bunlari yasamisim artı psikolojikmis.

E
E tamam işte tatlım daha günün bile geçmemiş cikmazki idrarda. Adet belirtisi de yok ohh inşallah hamissindir sıkma canını hadii. Daha önce ben gebe kalmıştım göğüs şişti akıntı cok fazlaydı Karşımda şişkinlik vardı kasıklarım 12 gün önceden başladı agrimaya bekle gelsin adet 28 gün de bir olurum 32. Gün e kadar direndi test yapmadım 32. Gün çift çizgiyi gördüm Bebeğimi kaybettim ama:KK43:

GÖK KAPILARINI AÇAN DUA;
1 kez başlarken okunacak
Bismillahirrahmanirrahim
“ALLAH’U EKBER KEBİRA, VELHAMDÜ LİLLAHİ KESİRA,SÜBHANALLAHİBÜKRETEN VE ESİLA”
(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla.Allah büyüklerin en büyüğüdür. Allah'a olan hamdimiz çoktur .Sabah akşam her an tesbihimiz Allah'adır)
10.000 "YA MUHYİ CELLE CELALÜHÜ"
Tesbih bittiğinde 1 kez "YA RAFİ'UYAKADİRU'L-MUKTEDİR "Okunacak.
Arkadaşlar okurken kişiye niyetle okumayı unutmayalım .

@yenibidunya arkadasimıza okuyoruz

LİSTEMİZ;
  1. @@babyinlove .(aylin)....................500
  2. @@damla_22 .............................
  3. @@mutlu-umutlu ..................
  4. @@yasmin5846 .(Yasemin).........500
  5. @@papatyamm_3474.(ayşe).......
  6. @@volhat ........................... ............500
  7. @@gul333 .................... .................
  8. @@mavizm.......................................
  9. @@masculin .(ayşe).....................500
  10. @@okulum .....................................500
  11. @@SENGUL1976 .(Şengül)............500
  12. @@zeynep0618 ................ ........
  13. @@Dendrobium .(esma)...............500
  14. @@happyangel01.........................400
  15. @@whitebal.(Rabia) .....................
  16. @@aybirgen................... ............
  17. @@yenibidunya .........................500
  18. @@fermante...........................
  19. @@Mmihrimah...........................500
  20. @@Kumru55..............................
  21. @@sulepelin ..............................

KALAN....................................5100

Not;
Mazeretsiz 2 arkadaşımızın duasına üst üste katılmayanlar siliniyor
[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]

E

E tamam işte tatlım daha günün bile geçmemiş cikmazki idrarda. Adet belirtisi de yok ohh inşallah hamissindir sıkma canını hadii. Daha önce ben gebe kalmıştım göğüs şişti akıntı cok fazlaydı Karşımda şişkinlik vardı kasıklarım 12 gün önceden başladı agrimaya bekle gelsin adet 28 gün de bir olurum 32. Gün e kadar direndi test yapmadım 32. Gün çift çizgiyi gördüm Bebeğimi kaybettim ama:KK43:
Haklısın canım ben pozitif dünücem! Bende bebeğimi kaybettim 3,5 aylıkdı cook zor dönem. Allahım sana inşAllah tekrar bir evlat nasib eder

Cnm bu ay birşey kullandinmi??iğne ilaç kullandiysan bu belirtiler çok normal.bende bunları yasadim ve 10 günüm geçmişti tam test yapip eve döndüm .sonuc eve gelmeden kirmizilar geldi çok kötü olmuştum ya sonrası dehşet acı vericiydi .kendimi zor toplamistim çünkü ilk kez kendimi hamile gibi hissediyordum sık idrara cıkma .uyku.halsizlik.acıkma hepsi vardi ama bebis yoktu küçük bir kist varmis ondan bunlari yasamisim artı psikolojikmis.
Kullanmadım, özelikle cok dikat ettim. Sadece folik hapı kulanıyorum. Ama cok zor ümitleniyorsun sonra hayal kırıklığı. Hayırlısı inşAllah sabredelim, hepimizin yüzü gülsün kucaklarımız dolsun bebeklerimizle inşAllah

GÖK KAPILARINI AÇAN DUA;
1 kez başlarken okunacak
Bismillahirrahmanirrahim
“ALLAH’U EKBER KEBİRA, VELHAMDÜ LİLLAHİ KESİRA,SÜBHANALLAHİBÜKRETEN VE ESİLA”
(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla.Allah büyüklerin en büyüğüdür. Allah'a olan hamdimiz çoktur .Sabah akşam her an tesbihimiz Allah'adır)
10.000 "YA MUHYİ CELLE CELALÜHÜ"
Tesbih bittiğinde 1 kez "YA RAFİ'UYAKADİRU'L-MUKTEDİR "Okunacak.
Arkadaşlar okurken kişiye niyetle okumayı unutmayalım .

@yenibidunya arkadasimıza okuyoruz

LİSTEMİZ;
  1. @@babyinlove .(aylin)....................500
  2. @@damla_22 .............................
  3. @@mutlu-umutlu ..................
  4. @@yasmin5846 .(Yasemin).........500
  5. @@papatyamm_3474.(ayşe).......
  6. @@volhat ........................... ............500
  7. @@gul333 .................... .................
  8. @@mavizm.......................................
  9. @@masculin .(ayşe).....................500
  10. @@okulum .....................................500
  11. @@SENGUL1976 .(Şengül)............500
  12. @@zeynep0618 ................ ........
  13. @@Dendrobium .(esma)...............500
  14. @@happyangel01.........................400
  15. @@whitebal.(Rabia) .....................
  16. @@aybirgen................... ............
  17. @@yenibidunya .........................500
  18. @@fermante...........................
  19. @@Mmihrimah...........................500
  20. @@Kumru55..............................
  21. @@sulepelin ..............................

KALAN....................................5100

Not;
Mazeretsiz 2 arkadaşımızın duasına üst üste katılmayanlar siliniyor
[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]

Fermante arkaşımız için de 500 okudum Allah ım hayırlısıyla bebişini kucağına almayı nasip etsin tez zamanda bizlere de bu duyguyu tattırsın inşaallah

X