Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kaydirigubbakcemile3 söyleyem be merak etmesinlerr neler konuştuk burda dimi ama yaa
doğumdan ne kadar süre sonra ilişkiye girilir diye sordum :kedi::kedi: veeeee bilgilendimm sağolsun dünürüm

kıııııssssss bu kadar mı başına vurdu anacım bi doğur hele hemen onun derdine mi düştün? kaydirigubbakcemile3

bize de sööleyin de biz de öğrenelim madem :mymeka:

bu arada filiz ablacım listeye oğlumun ismini ekleyebiliriz son kararım EREN.............................

kıs cananım gene bana sabırsız diceksinis ama ben çok oturamıcam çıkıyorum canım sonra görüşürüs artık byee.

bu arada filiz ablacım listeye oğlumun ismini ekleyebiliriz son kararım EREN.............................

canan orda mısın canım?

kıs cananım gene bana sabırsız diceksinis ama ben çok oturamıcam çıkıyorum canım sonra görüşürüs artık byee.

burdayım cnm geçmişi okurken eşim geldi yemek hazırladım ona görmedim yazdığınız kusura bakma bu arada isminiz hayırlı olsn sonunda karar vermişsin

kızlr sürekli takip ediyorum ama yazamıyorum bu ara malum bir haftam kaldı eşyalarımı hazırlıyorm eşimin kışlıklarını yıkıyorum ütülencekler falab evde halı kilim ne varsa yıkayıp kaldırıyorum malum 4-5 ay yokum
eşimden ayrılmak çok koyuyo ya ama kızımız için katlancaz yapcak bişey yok içim bi hüzünlü hiç neşem yok öle boş boş temizliğie vurudm kendimi haftaya bugün bu saatlerde türkiyedeyim nasipse

Gülçin cnm işe başlıyormuşsun p.tesi hayırlı olsun
nurcum üzülme cnm atanamadım die herşeyin ahyırlısı olsun kolay deil seni çok ii anlıuyorum abimin eşide aynı durumda o kadar sene okudum emek verdim dio haklısınız ama türkiye işte Allah sana ve kızınaq sağlık versin cnm herşeyin başı sağlık inş en kısa zamanda allah gönlüne göre verir de ataman gerçekleşir cnm

filiz abla haziran ayında gelcektik ama abimin düğünü bi de araba aldık ona koştuk zaman kalmadı ayvalıka gelmeye eşim çok istio bi sarımsaklı turu bakalım nasip olursa bu yaz günü b,rlik bile olsa gidelim diyoruz ama nasip çünkü tayinci olcaz ev ara eşya taşı birde çoçuk zaman kalırmı bilmiyorum

hee bu arada burcuu aacele etme kıı daha hale doğurmadı sende yarın doğurcan bn diom size aynı gün doğurcaksınız die
hadi bakam sabah ola hayır ola hale yapsın açılısı gerisi gelecek inş :)

slm arkadaslar hayirli pazarlar nasilsiniz biz iyiyiz son hazirliklari yapiyoruz oglusumuz icin...
bakalim nezaman gelicek bizim pasa cok merak ediyorum ya acaba ilk önce benmi burcumu dogurucak hayirlisi olsun saglikli gelsinde gec gelsin hepinizi öpüyorum allaha emanet olun byeeeeeeeeeeee

inş hayırlısıyla atlatırsın cnmda kavuşursun bebeklerinize artık sayılı günler hatta heran olabilir allah yardımcınız olsun kolay bi doğum olur inş :Saruboceq:

aa pazar günü herkes dışarımı attı kendini yaa topik nerdeyse ikinci sayfaya düşcek
bu saatten sonrada kimse gelmez herhalde

Ilk Kendine Günaydin De Uyanirken..

Ve Ilk Kendine Gülümse Aynalarda..

Bir Tatli Söz Söyle, Tebessüm Et..

Ve Umursa Kendini, Teşekkür Et..

Sevmekle Başla Herşeye, Kendini Sev..

Dost Ol Kendine..
Dürüst Ol!..

Bir Sevda Sun, Yalansiz..

Ilk Kendine Günaydin De Uyanirken

Ve Ilk Kendine Gülümse Aynalarda..

Sonra Göreceksinbinlerce Yüzde Yansimani...

HEPıNıZE GÜNAYDIN CANLARIMMMM ıLK ıŞ GÜNÜM BAŞLAMIŞ BULUNMAKTA

günaydıın gülçin işine hoşgeldinn
uyandık ama gene uyucaz galibaa biz
gelirim gün içinde

günaydın canııııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmm, senin günaydın mesajını görmek ne güzel :) özlemişim :)

ilk iş günün hayırlı olsun canım, Ceren'den ayrılıp sabah sabah işe gelmek ne zor gelmiştir ama ne yapacaksın güzelim, şartlar bunu gerektiriyor kolay gelsin güzelim

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN HAMıŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................40. haftamızdayız (K) (28 Eylül) {CEMRE} (bugün doğuracak!!!)

2. Bulcuk....................................39. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MıRAÇ}

3. Gcan......................................39. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MıRAÇ}

4. Mehay ................................. 38. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

5. Benssenb...............................36. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (ıkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................34. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

7. Agnes......................................34. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

8. Rüzgar Deniz..........................32. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

9. Hayat24................................. 30. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NıSA}

10. Slvmsstr................................ 27. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010) {EREN}

11. Jasminn_23............................24. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 21. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................15. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERıNE KAVUŞAN TAZE ANNELERıMıZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELıS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {ıLAYDA}

7. ıerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA} en taze ANNEMıZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Son düzenleme:
günaydıın gülçin işine hoşgeldinn
uyandık ama gene uyucaz galibaa biz
gelirim gün içinde

Günaydın dünürümmmm

hoş gördük balım hoş gördük
valla önceden ben işe geldiğimde bu saate kadar girmediğimde topiğe sayfalar almış başını gitmiş oluyordu bu ne hal yaaa lmaz:

neyse siz teker teker dopurun hele nasılsa yine döneceksiniz buraya kaydirigubbakcemile3

hadi sen uyu dünür bu günleri arıcaksın kafamçokkarıştı

ablaaaaaaaaaammmmmmmmmmm sanada taekrardan günaydın canımcımmmm
evet ilk günaydını demeyeli uzun zaman olmuştu sonunda geldim yine aranızdayım

bende sizleri özledim valla ablammmmmmm Şeniz

evet sabah ayrılmak zor geldi ceren kapıdan uğurladı beni gülücükler atarak ben ağlıcaktım nerdeyse ne yapalım bu gün biraz zor geçicek daha işten kafamı kaldırıpta ceren için hüzünlenemedim doğrusu belkide böylesi daha iyi işe dalınca zaman geçiyor çabucak böyle böyle alışıcaz ne yapalım herşey onlar için değilmi zaten opuyorumnanaktan

aaayyyyy 1 saattir geçmişi okuorum gözlerim pörtledi heeee :1shok::1shok: internet yoktu sabahtan beri meğer alt yapı çalışması varmış ancak gelebildi..malum bide p.tesiii..
tünaydin kısçeler hepinizeee..
Gülçiiiinn hoşgelmişin kuşummm.. Burççç doğurcen nen 1 haftaya kalmadan elife gitseydik barikkk kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

çok şükür artık aramızdasın hayatım :) bak doğuran kaçtı, doğuran kaçtı, bir sen ve Nur vefalı çıktınız valla, helal olsun size :) oyyy çok seviyorum ben sizi yaaaa :1hug: Şeniz

hiç sorma hayat şartları maalesef, ben bile şimdiden düşünmeye başladım biliyorsun

tünaydın hayatım, nasıl geçti hafta sonu? iyi misin? kız hafta sonu olunca endişeleniyorum valla senin için, malum hafta sonları depresyona sokuyorsun kendini lülülülülülü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…