Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım valla bene anlamadım nasıl yapıyorlarmış
ahmet hep ikinci çocuğu isterdi bugün ilk defa allah kızıma ömür versin 1 yeter diyor

bizde aynı gülüm yaa ikinciyi düşünemiyoruz bile duygusal olunca kardeş gelsin kuzum yalnız kalmasın diyoruz ama diğer ytaraftan mantıklı düşününcede yok olmaz buna nasıl bir hayat vericezki ikinciyi nasıl yetiştiricez diyoruz dediğin gibi allahım bunlara ömür versin.

anacım bu liste işi zor, girmek isteyen, gelmeyen, yok silersin sonra gelen olur beni niye sildin diyen offffffff... zor valla uğraşmak, sen daha iyi idare ediyorsun bu işi :) eee ne de olsa cadısın di mi? kaydirigubbakcemile3

bence de kaşınıyor Nur kaydirigubbakcemile5

çalışırsam haftada 3 ya da 4 gün okula gideceğim o dönemde bana temizliğe gelen bir kadın var, çok bilinçli, ona bırakacağım artık, çok iyi bakcağına eminim çünkü

evet 3. dönem gerçekten zormuş, gerçi benim midemde ve tuvaletle ilgili bir sorunum yok ama sırt ağrısı, geceleri uyuyamama ve karın gerginliği mahvetti beni

rica ederiiiiiimmmmmmm :)

kızlar ben yavaştan kaçıyorum birazdan kocişim gelir size iyi geceler diyemeden çıkarım olmaz onun için o gelmeden rahatça diyemde merak etmeyin beni cancanlar
hepiciğinize iyi geceler anacımmm kendinize iyi bakın yarın gündüz evde olmıcam önce kavaltı sonrada düğün var yarın akşamada misafir gelicekmiş eşimin iş yerinden arkadaşı o yüzden ancak pazartesi bir göz atarım iş yerinden bütün gün gelemem malum dört aylık bir aradan sonra iş başı yapınca işler beni bekliyor olucak. sanırım ekimin ikinci haftası felan rahatlar sizle doya doya sobet ederim canlarımmm....

iyi geceler canım
kendine iyi bak cerenimi çok öp
albüme yeni resimler ekledim

yaaa herkes sen benmi abla millet kafasına göre takılıyor zaten hele hele geçenlerde birinbin yazısına denk gelmiştimde resmen hesap sormuş liste ile ilgili acaip canım sıkıldı dua etsin o sırada online değildi yoksa alacaktı benden cevabını ya neyseeee

kesin ben kaşıcam zaten bu kızı :jeyyar:

yaaa kadına güveniyorsan sorun değil ev eşya bir yere ama bir can emanet ediyorsun kendi canını o yüzden gerçekten gözün arkada kalmayacak biri olmalı

son dönem malesef sıkıntılı geçiyor be ablacım uyuyabildiğin kadar uyu mümkünse tabii :)

:1shok::1shok::1shok::1shok:

ne pörtlettin kız gözleri ne oldu

ben de aynen öyle yapmayı düşünüyorum kötükedihüso

kesinlikle sana katılıyorum... çok büyük bir adaletsizlik var lmaz:
canım valla bene anlamadım nasıl yapıyorlarmış
ahmet hep ikinci çocuğu isterdi bugün ilk defa allah kızıma ömür versin 1 yeter diyor
Mehmet'de ilk hamile kaldığımda aynen öyle diyordu, şimdi masrafları gördükçe ve ben doğumdan sonra neler isteyeceğimi söyledikçe biz bir tanede kalalım demeye başladı... doğru dürüst bir gelecek ancak tek bir çocuğa verebiliriz bu şartlarda
yaaa kızlar varya ben önceden de tatlıya çok düşkündüm ama doğumdan beri dahada düşkün oldum canım sürekli tatlı istiyor yaa ben hamile iken aşermedim şimdi canım çekiyor ne oluyor bana yaaaa
hastalığın bitti mi? ben genelde adet öncesi ve adetli iken tatlıya düşerdim
amiiiiiiin... çok haklısın :)

iyi geceler canım
kendine iyi bak cerenimi çok öp
albüme yeni resimler ekledim

sanada tekrar iyi geceler canikom sende ilaydayı öp emi gülooo
kafanada takma iş meselesini tamammı dediklerimi düşün lütfen,

çıkmadan bir bakayım resimlerede öyle çıkayım bari :)

yap yap dedeler kıyamaz torunlara sende sömüüüüüüürrrrr kaydirigubbakcemile3

kesinlikle yaa uyuz oluyorum bu duruma bir gün ben tv de elimde koca pankartlarla işçileri savunurken görürseniz şaşırmayın haaa kaydirigubbakcemile3

haklı adam nasıl başa çıkılırki eğer düzgün bir hayat verebileceksek doğuralım ama ne mümkün kimin cesareti varki buna kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
bu şartlarda ne olacağımız bile belli değil allah hayırlısını versin

hastalığım bitti bittide ben hep aynıyım be ablacım bir tepsi baklava ver bana yerim ben o derece yani cokacimcoook

tamam canım, ptesi denk gelirsek görüşürüz ve de hayırlı olsun canım :)
aynen öyle... ben görmezden geldim sadece, o yüzden bu liste işinden sıyrılmak istiyorum artık :)

bu kadıncağız çocuk hasretiyle yanıp tutuşuyor, üvey kızı var küçücük onu büyütmüş ve bana bu kadını tavsiye eden benim çok yakın bir iş arkadaşım :) yani o gün geldiğinde ne hissedeceğim bilemiyorum ama kayınvalideme hayatta teslim edemem biliyorsun

mümkün olduğunca gündüzleri uyumaya çalışıyorum canım :)

valla Nur hangi bir resme yorum yapayım şaşırdım, hepsi birbirinden güzel canım... Allah nazarlardan saklasın sizi :)

kocişim geldi kızlar ben kaçar pazartesi ilk fırsatta yazarım hepiniz kendinize iyi bakın anacım byeee

Nur'cum ben de çıkayım canım, gidip uyumaya çalışayım :) ılayda'yı öp benim için canım :) kendine dikkat et ve canını sıkma... iyi geceler canım

kızlar bana yardım edermisiniz geçen ay bebek için doktora gittik 1 tane yumurta oluşmuştu 18 mm olunca çatlatma iğnemi oldum sonrasında 3 gün üstüste ilişkide bulunmamız gerektiğini ve 3. günün gecesi progestan 200 mg (vajinal yoldan) kullanmamı söyledi aynen uyguladım adetlerim çok düzenliydi 29 günde bir bugün ise 5. gün ve ben hala adet olmadım bugün kahve rengi leke geldi sizce hamile olabilirmiyim yada bu ilaç gecikme yaparmı bilen biri bana cvp yazsın lütfen

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................39. haftamızdayız (K) (28 Eylül) {CEMRE}

2. Bulcuk....................................38. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

3. Gcan......................................38. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

4. Mehay ................................. 37. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

5. Benssenb...............................35. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................33. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

7. Agnes......................................33. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

8. Rüzgar Deniz..........................31. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

9. Hayat24................................. 29. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

10. Slvmsstr................................ 26. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................23. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 20. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................14. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…