Çocuk Hastalıkları bebekte vitiligo hastalığı:(

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Cok sukur Elhamdulillah kalmadi sayilir cok cok hafif lekeler kaldi o da cok as gecmek uzere insaAllah. Rabbim butun evlatlara, sifa bekleyenlere sifa versin insaAllah

Arkadaslar bisey yazin gectimi bebeklernz alti aylik bebegimede ayni teshis kondu bir ay once farkettgm leke bir ayda sicradi baska yerede..doktor krem kullanamaz cok kucuk bi sene sonra yine getir dedi ama bi sene hicbisey yapmadan beklemek cok zor ve bu sure bana gore cok uzun

Ibrahim saracoglu ve marankinin kurleri var ama bebeklere onermiyorlarmis. Fakat soylede bisey var lekeler ciktiktan sonra 1 yil icinde mudahale edilirse cok iyi cevap aliniyormus eger yuzunde gozunde yoksa leke denenebilir diye dusunuyorum

Cok sukur Elhamdulillah kalmadi sayilir cok cok hafif lekeler kaldi o da cok as gecmek uzere insaAllah. Rabbim butun evlatlara, sifa bekleyenlere sifa versin insaAllah
merhaba bu süreçte birşey kullandınız mı yoksa kendiliğinden mi geçti acaba?

Merhaba uzerinden cok zaman gecmis ama benim de bebegime vitiligo teshisi kondu acaba suanda durumu nedir ilerledi mi ?

Geçmiş olsun canım vitiigonun çeşitleri var kimisi zamnl artıyor kimisi azalıyor kimisinde öyle kalıyor.Hic kimse hiçbir doktor net cevaplar veremiyor bu hastalıkla ilgili Allah şifasını versin hepimizin yavrularina

Merhaba değişiklik olan yok mu benim yeğenime de aynı teşhis konuldu sadece belinde küçük benek var çok üzüldük lütfen yardımcı olun doktor bir krem verdi umarım geçirir tavsiyeleriniz var mı lütfen yardımcı olun

Meehaba hanfendi bebegınızdeki leke için dr a götürdünüz mü 2 aylık bebeğim yanagında çıktı yarına kadar sabredemiyorum içim içimi yiyor

canım evet götürdüm hiçbir şey yokmuş. dogum lekesi gibi bir şeydir dedi. bir aletle baktı. ayrıca sırtı gibi ayak bileğinde de var. canını sıkma bir sey yoktur inşallah

Merhabalar ,
Umarim biri aktif olarak kullaniyordur uyeligi ve yanit alabilirim
Oglum 10 aylik ve hic vitiligo senaryosu yok ailede ya da ben bilmiyorum
Dogdugunda sag dizinin arkasinda beyaz aydinlik bi leke vardi
Kendi teni beyaz zaten ve bastan anlamadik dogum lekesi sandik
Sonra tatil donusu diger bacagin yan tarafindada beyaz bir leke ciktigini gorduk
Capa dermatolojiye goturduk vitiligo dediler ancak goz muayenesi ile isikla bakilmadi
Foto atsam bilgisi olan yardimci olabilir mi
Hee birde bir dolu trioid seker testi istediler ama ben yaptirmadim kiyamadim cok korkuyor igneden diye
Bilgisi olan birsey paylabilir mi
Cok tskler

Benimde bebeğim suanda 3 aylık 1 aylıkken farlettim dün götürdüm vitiligo dedi gözle muayenede

Te
teşhis koyuldu mu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…