Çocuk Hastalıkları Bebekte tsh yüksekliği ?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Aylin0701

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2022
30
13
28
Bebeğim şu an iki bucuk aylık dogdugunda topuk kanı alındı ve tsh yüksek dendi 9 çıkmıstı bizde özel hastanede kan tahlili yaptırdık oradada 8 cıktı üst değer 5 yazıyordu ama oradaki dpktor 20 ye kadar normal dedi içim rahat etmedi izmirdeki ege üniversitesine gittim ordada kan tahlili yapıldı ve 7 çıktı oradaki kahıtta üst değer 11 yazıyordu ve dpktor normal takibe bile gerek yok dedi bugunde içim rhat etmedi rutin bi kontrol ettireyim diye baska nir hastanede kan tahlili yaptırdım ve değer 8 cıktı ordaki doktorda 5. Ten yüksek olmaması lazım diyerek endokrine randevu verdi bebegim nerdeyse 3 aylık olcak eger bi sıkıntı varsa ve ilaca başlanılırsa geç kalmıs olur muyuz bunu yaşayan var mı çok korkuyorum hamilelikte benim troidler pek çalısmamıstı ama doktorum ilaç vermemişti benden geçmiş olabilir kendimi çok suclu hissediyorum

benım su an arkadasımın bebegının 17 gbi bi rakam onda bıle takıp edıcekler bı kac ay sonra daha yukselırse ılaca baslancak demişler 10 dan yuksek olmamalı demiş dr u. 9 gunluk bebıstı daha. Iyı bı doktor arıyolardı. Genetık olabılır demıslerde aılede kımsede yok. Endokrın de bı kere kan alır sonra der bı kac ay sonra bıdaha bakalım dıye. Stress yapma dr lar işini bilir stress oldukca kan verdırme yazık gunah..

Çok teşekkür ederim içim bi nebze rahatladı Allah razı olsun çok saolun inşallah hiç bir problem olmaz arkadaşınında bebişine geçmiş olsun en kısa zamanda iyileşir inşallah

Çok teşekkür ederim içim bi nebze rahatladı Allah razı olsun çok saolun inşallah hiç bir problem olmaz arkadaşınında bebişine geçmiş olsun en kısa zamanda iyileşir inşallah

tedavısı olan seyler yıne de sukur. Bı kac senede ıyılesebılır ılacla. kalıcı olmayabılır demiş dr tabı bunu da zaman gosterıcek allahım hepımızın evlatlarını korusun sifa versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…