bebeklerinizin hareketleri

bebeğinizin hareketleri nasıl ?

• Ankete Katılan
    74
selam kızlar. ben 21+4günlüğüm. akşam 8-9da başlıor oğlum tekmeye. dün epey tekmeledi elimle hissediyordum sonra şiddetlendi, elimi çektim örüntüydü:) darısı henüz hisssedemeyenlere.ne göreyim göbeğim dalgalanıyor! tabi panik oldum acaba can mı çekişiyor daha erken nasıl görünür diye annemi aradım, normalmiş biz de onun karnında böyle erken başlamışız:) sizde de böyle oldu mu?
biraz izledim yoruldu durdu galiba:) aman allahım harika bir g

bende çok erken hissettim ama benim kuzularım üç tane oyüzden şimdi 20.haftadayız ve elimle de hissetmeye başladım zaten biri vurunca kıskanıp diğerleride vuruyor tam ir savaş alını gbi oluyor karnımın içi biraz daha büyüdüklerinde yandım bennn:)))))

biz de 20. haftamızı yeni geçtik,yaklaşık 1 haftadır çok net hissediyorumalkisalkisalkis.
Gün içinde bir kaç kez,yaklaşık 4-5 kez ardarda hıçkırdıklarını anlayabiliyorum:1rolleyes:.
Biraz acıksam arkasından ağzıma bir yudum bişey atsam 2 dakika içinde başlıyorlar kıpırdamayacokacimcoook.
Sonra ikiz yavrularım sağıma yatsam sağdaki allta kalıyor herhalde başlıyor kıprdanmaya,sola yatsam soldaki altta kalıyor herhalde o başlıyor kığırdanmayakaydirigubbakcemile3:roflol:
Muhteşem bir duygu yaaa,Allah'ımm herkese yaşatsın:Saruboceq:

bende ılk 18.haftada ıkıdefa vurusunu hıssettım sonra 20.haftaya kadar hıc hıssettırmedı kendını 21haftalıkken yuvarlandı herhalde oyle guzel hıssettımkı babası bıle hıssettı elıyle delikafadulden ama ogunden sonra arada bırpıt pıt vuruyor okadar cok fazla hıssettırmıyor kendını hanım kızımız :eek: suan 21+5 ız :nazar:

bende çok hafif hissediyorum özlellikle dinlenirken filan 17 haftadayım bende bazen hapşuruyorum sanırım hoşlanmıo çok kıpırdıo
:) birde çikolata yiyiyce çok sevio sanırım hareketlenio birde portakal suyunda bu arada melegim erkek:)

allah hepmizin bebeginin bizlere bagışlasın

:emir_bebek:

ben de 1 haftadır çok net hissediyorum,18+5 deyiz oğluşumla..sırtüstü uzandığımda kıpırdıyor hep:)ne muhteşem bir his hala inanamıyorum...

benim yavrum bazen içerde çok yaramazlık yapıyo hatta bazen öyle oluyoki böbreklerime bile vuruyo tekmeleri..sızlıyo böbrekelrim...ama saniyelik bişey..hoşumada gitmiyo degil çok seviyorum bebegimi ve hareketlerini yaramaz olsun benim yavrum annesi kurban olsun....

ben son iki haftaya girdim,hareketleri azalır dediler ama benim oğlum o kadar hareketliki bazen içimde maç yapıyor diye düşünüyorum.elleri ve ayakları o kadar belli oluyorki buda beni çok ama çok mutlu ediyor.allah herkese bu güzel duyguyu nasip etsin.

X