bebeklerinizi nasıl uyutuyorsunuz!!!

vallahi benim oğluş o kadarda uyumuyor gündüz saat 7 de kalktığı gece 1e kadar toplam 1 yada 2 saat anca uyuyordr 2 saatte bir uykusu geliyor ama anakucağında ,ayakta yada gezerek zorlla uyuttuğum oğlum 15 bilemedin 20 dakka sonra uyanıyor akşam 6 dan sonrada gece 12 -1 e kadar hiç uyumuyor çok yoruluyorum hala düzene girmedi gece ise derin uykuya daldıktan sonra 2-3 kere emeye kalkıyor emip yatıyor ama hiç ses yada ışık olmamalı en ufak ışık sızıntısında bile cin kesiliyor sağlıklı olsunlarda bunlarda geçer inşallah

senin durumun benden kötüymüş,beterin beteri varmış:) ama şükür bu günlerimize,Allah kolaylığını veriyor,,biraz sersemliyorum ama,olacak o kadar

gece uykusu çok güzel maşallah.biraz geç uyur ama ertesi gün öğlene kadar uyur.arada 2 kez emmeye kalkar,hemen uyur.gündüz çok düzensiz uykusu.kendisi uyursa uyuyor yoksa uğraşmıyorum çünkü dediğim gibi gece güzel uyuyor.gecede memede uyuma alışkanlığı oldu.emzirerek uyutuyorum.gece kendi kendine hayatta uyumaz

3. aydan sonra uyku düzenini kendisi oluşturdu belli bir saati var ozaman gelince gözler kapanmaya başlıyor ve 2 saatte 1 memeye kalkıyor ama kim ne derse desin uykuyu sevmeyen bebek uyumuyor kardeşim neyaparsan yap 40 takla at gene gözler fal taşı mübareklerin allah kolaylık versin bu durumda olanlara çok zor

benim kzımın gündüz uykusu pek yok ama bazen nadirde olsa eğer sabah 8de falan emip uyuduysa bütün gün emip uyuyor beşiğine koyuyorum yan çevirince hemen dalıyor kızım ama akşamları beşiğinde sallarken kollarım kopuyor oda pes ediyor ve uyuyor

bende ayagımda sallıyorum Allahtan çabuk dalıyor uykuya.biaralar kolda uyurdu ama artık kollarım dayanmaz oldu ayaga alıştırdıgım iyi oldu.

X