bebeklerde pöçük ya da geyrek batması ACİLL

anadolukizi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
158
2
slm kızlar benim kızımında hepinizin bebeğinde olduğu gibi gaz derdimiz var. ama kızım önceki günden beri çok aşırı şekilde ağlıyor. kucağımdan inmek istemiyor. kayınvaldem baktı pöçük kemiği batmış dedi bişeyler yaptı, sonra sardı çocuğun belini öyle uyuttum. ama hala ağlaması devam ediyor siz biliyor musunuz böyle bişey varmı? yani pöçük ya da geyrek batması diye canım çok sıkılıyor sanki bebeğim şimdi daha çok acı çekiyor gibi geliyor bana. gazını çıkarmak için omzuma yatırıyorum sırtına dokundurmak istemiyor gibi bi bilginiz varmı ne olur çok ihtiyacım var.kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Arkadaşım hemen bir doktora götürsene yazık bebişe yaa...canım nasıl acı çekiyodur şimdi ..Bizler ne desek boş bence ...Kulaktan dolma şeyleri uygulama ...Büyüklerle bebişler farklı çünki....Hadi durma lütfen hemen götür.........

Ya sasiyorum inanin bu tür konulari görünce, yani kimse burada saglik calisani degil ve size yardimci olamaz, doktora götürüp ögreniceginiz bir sorunu ki 1 aylik ya daha damla kadar bebeginiz, burada baslik acarak sormayin. Lütfen doktora götürün :sm_confused:

X