Bebekler ile gidilebilecek en konforlu tatil köyü

acuns

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2008
102
0
48
merhaba,

birbuçuk yaşındaki kızımla tatil yapmayı planlıyoruz. babamız erken rezervasyon yapalım ama yeri seç gibi bir yük attı omuzlarıma :) kızım küçük olduğu için tam techizatlı bir tatil köyü olmalı. marmararis olabilir. ama tatil köyleri veya oteller konusunda hiçbir fikrim yok. bana yardımcı olabilirmisiniz? tavsiyelerinizi bekliyorum. sayenizde tatil yapacağım yere karar verebileceğim.

club golden beach side 2 katlı evlerden oluşuyor mutfagı var içinde mamasını rahatlıkla hazırlayabilirsin denizi güzel.voyage grubunuda öneriyorlar çocuklu ailelere birde belekde atelia tatil köyü oda rahat bir tatil köyü.

çok teşekkür ederim ilgin ve yardımın için. araştırayım bir internetten buraları bakalım.

mersin isterseniz çok güzel bir tatil köyü tavsiye edebilirim. net adresinide veririm özelden. incelersiniz. odanın içerisinde mutfak su ısıtıcısı mevcut.odaya bebek yatağı veriyorlar. bebek havuzu, çocuk kulübü, her tür animasyon var.
ben bebeğim 1 buçuk aylıkken gitmiştim rahat ettik.

çok teşekkür ederim. adresi verirsen ben bir inceleyeyim.

mersinin silifke ilçesinin ilerisinde Mesa akdeniz evleri pinepark mia resorts. net adresini özelinden yolladım. yeşillikler içerisinde güzel sakin bi yer. gürültüden uzak bol oksijenli. tavsiye ederim. gün boyu etkinlikleri var.

sadece bebklerler değil yetişkinler içinde ideal bir yer huzur dolu

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…