bebek yatağı nasıl olmalı?

hmtsyma

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2015
106
128
30
merhaba arkadaşlar
hamileyim yaklaşık bir ay sonra doğum yapcam Allah izin verirse. ve eşim duymuş bi yerden normal yatak bebek için pek sağlıklı değil yün yatak olması gerekiyor diye. ben kendim pek yünü sevmiyorum yatamıyorum yünde hemen hasta oluyorum bebeğimde öyle olcak sanıyorum yani zarar edecek sanıyorum sizce ne yapmam gerek normal beşik yatağımı kullanmak mantıklı yün yatak mı?

Biz de park yatak kullanıyoruz ve içine kullandığım yatak da babyjem in pamuk yatağı. Bir de visco yataklar var onlar pek önerilmiyor. Naçizane tavsiyem pamuk yatak alın. ( park yatakların boyutlarına göre satılıyorlar zaten)

Bizim evimiz kuzey cephe Allah nasip ederse doğumumda kasım sonu olacak bu yüzden normal bebek yatağının üstüne ince yün döşek sermeyi düşünüyorum biz kendimizde kışın yün yorganla yatıyoruz. Sizde yaşadığınız ile göre eviniz ne kadar sıcak oluyor hangi mevsimde bebek gelecek bunları düşünerek hareket edin

bize park yatak hediye geldiği için onu kullanıyoruz
içine özel kesilmiş sünger aldık, yatağın kemikleri desteklemesi için 32 ds sertliğinde olması lazımdı
seçimimiz bu yönde oldu

ama hafif sallanan yatak bakın derim :KK70:

X