bebek ve çalışmak

ah ah kelin merhemi olsa önce kendi başına sürermiş ya neyse.......... bilmem kiiiiiiiiiiiiii:sm_confused: :sm_confused: :çok üzgünüm: :emir_bebek: :1no2:

ya ben onu demiom arkadaşlar bebek olduğu zaman çalışmayı yani iş hayatını bırakmalımı yani
bana bebişe çooooooooookkk var :)

heeeeeeeeee bn olsam bırakırdım heralde ama illa bırakmak zorund ada degil ama onun beebklik dönemlerini sadece bir kere yaşayabilecegimi düşünerekten en azında 2 yaşına kadar işi bırakırdım sonrada kreşe bye bye...... oldu mu cnm bnm

çalişmadan Yapamam Ama Bebişim Için Yapmak Zorundayim.onu Yanliz Birakamam Ondan Ayri Kalamam Gibi Geliyor.

ya ben onu demiom arkadaşlar bebek olduğu zaman çalışmayı yani iş hayatını bırakmalımı yani
bana bebişe çooooooooookkk var :)

ay ben bebek çalışması yapıom diye öle annadum herhal hahaha çok güldüm ya :Roflol: :Roflol: :Roflol: :Roflol:

bebekler ilk zamanlarda anneye ihtiyaç duyuyor ya çalışmamak daha iyi heralde :1yes2:

bu kadar çocuk istedikten sonra ben asla çocuğumu bırakıp çalışamazdım heralde. en azından 2 yaşına kadar çocuğumu ben bakmak isterim.ilk emeklemesini,ilk yürümesini, ilk anne deyişini ne bilim işte herşeyini görmek isterim. bidaha bebekliğine dönemiyeceğim için içimde kalmasını istemem. çalışma hayatı herzaman olabilir ama bebişinin hayatının önemli ve en güsel dönemlerini bi daha yaşayamazsın ki...:1yes2:

Ben 3 Aylik Hamileyken Işi Biraktim.öğretmenim Ilk Dönem çaliştim.2.dönem Biraktim.1 Yaşina Kadar Da Bakarim Bebişime.sonra çalişirum Diyorummmmmm

Hamile kalırsam (ve şu an hamileysem eğer) mümkün olduğu kadar bebişimle birlikte kalmak istiyorum. Gülden gibi yapabilirim ben de... Bilmiyorum... Çalışmadan olmaz, meleği düşününce o da olmaz... of of...

Ben hamile kalırsam çalışmak durumundayım son bir aya kadar tabii önemli bi aksilik olmazsa.:1no2: Bebiş doğduktan sonra ise maximum 6 ay bakabilirim.Çünkü tek kişinin maaşıyla mümkün diil bisim için.Ev kira,aileler başka şehirde öle işte arkadeşler:çok üzgünüm: Ama zaten çalışmayı seviyorum ve yarım gün çalışıyorum:1yes2:

bu kadar çocuk istedikten sonra ben asla çocuğumu bırakıp çalışamazdım heralde. en azından 2 yaşına kadar çocuğumu ben bakmak isterim.ilk emeklemesini,ilk yürümesini, ilk anne deyişini ne bilim işte herşeyini görmek isterim. bidaha bebekliğine dönemiyeceğim için içimde kalmasını istemem. çalışma hayatı herzaman olabilir ama bebişinin hayatının önemli ve en güsel dönemlerini bi daha yaşayamazsın ki...:1yes2:

ben de aynen bu şekilde düşünüyorum şu an..:1yes2:

ben çalışıcam ama ben şanslılardanım benim ailem yakınlar onlar dünden razı bakmaya. annemde babamda çoktan bekliyorlardı ilk torunları olucak :) evim işim ve ailem yakın sorun olmuycak gibi gözüküyor.

ben de çalışmak istemiyorum ama mecburum çalışmaya. çok rahat bi hayatımız yok.ona güzel bi gelecek verebilmek için çalışmak zorundayım. işimi seviyorum ama ücretsiz izin düşünüyorum bende bir sene

ben yavrularim icin birakirim isi is nedir ki buluruz diyelim ama cocuk belki de bulamayiz bi daha ben calismak isterim ama az buyusun oglum

Ben hamile kalırsam çalışmak durumundayım son bir aya kadar tabii önemli bi aksilik olmazsa.:1no2: Bebiş doğduktan sonra ise maximum 6 ay bakabilirim.Çünkü tek kişinin maaşıyla mümkün diil bisim için.Ev kira,aileler başka şehirde öle işte arkadeşler:çok üzgünüm: Ama zaten çalışmayı seviyorum ve yarım gün çalışıyorum:1yes2:

aynen canım maddi sorunlar ağır basıyor. birde 10 yıldır aynı yerde çalışıyorum bırakıp başka bir yere başlamakta zor olur.:1no2::1no2::1no2::1no2:

kızlar bende bırakıyorum eylulde baslamıyacagım calısmaya ıstıfa ettım 4 sene sonra donucem ısıme bebegım herseyden onemlı benımlı benım ıcın onu yabancıların elıne bırakamam

X