Göz Makyajı bebek şampuanının kirpiklerime muhteşem etkisi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

tatyana35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2012
320
8
arkadaşlar benim kirpiklerim kısadır. biara takma kirpik bile kullanıyordum çünkü uzun ve gür kirpiklere bir merakım var. biyerde bebek şampuanının göz makyajını çok güzel temizlediğini duydum. 2 aydır göz makyajımı dalinle çıkarırım. gerçekten güzel temizliyor hatta benim kirpiklerim uzun görünsün diye sürdüğüm litrelik rimele rağmen. farkettim ki zamanla kirpiklerimde bir gelişme başladı. rimel sürerken artık çok az sürsem de uzun görünüyolar. gerçekten çok hoşuma gitti kirpiklerim uzamaya başladı. şampuanının içeriğini bilmiyorum ama bana etkisi gerçekten çok iyi oldu. denemenizi tavsiye ederim

Aaa bende yüzümü temizleme köpükleriyle falan yıkıyorum ama makyajım tam çıkmıyo sanki kirpik diğlerimde gene siyahlık kalıyo biraz eğer iyi çıkarıyosa bende kullanırım kız

bende saçlarıma daha az zarar verir düşüncesiyle dalinle yıkanıyordum , hiç köpürmediği için bıraktım , ilginçmiş kipriklerime dikkat etmedim ,enazından makyaj için daha zararsız diğer temizleyicilere göre

Aaa bende yüzümü temizleme köpükleriyle falan yıkıyorum ama makyajım tam çıkmıyo sanki kirpik diğlerimde gene siyahlık kalıyo biraz eğer iyi çıkarıyosa bende kullanırım kız

aynen canım bak ben litrelik rimel sürüyorum onu bile çok güzel temizliyo:) her akşam banyoya girdiğimde azıcık alıp gözümü ovuşturup yıkıyom kirpik diplerim tertemiz gerçekten tavsiye ederim bırakmayı hiç düşünmüyorum

evet bende ilk duyduğumda denemekten ne zarar çıkar sonuçta bebekler için üretiliyo faydalıdır dedim. hem temizlik yönünden hem kirpiklerimi besleme yönünden çok memnunum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…