Bebek şampuanı cildi sabun kadar iyi temizler mi?

Köpük cilt tipinize uygunsa kullanılabilir ama bu işin uzmanları özellikle akne sorunu da varsa sabun önermiyor
Bende akne değil de, siyah nokta var biraz burnumda. Birde nadiren sivilce oluşur. Ne yapmam , ne kullanmam lazım çok kafam karıştı ya

Biraz komik olacak belki ama o da şampuan gibi ciltte gıcır gıcır his bırakmıyor ve olması gereken bu galiba dmi🤔
Bak ametist mis gibi anlatmış bu işi. Daha ne diyeyim. Cildine uygun temizleyici tonik ki senin için en önemlisi ve nemlendirici kullanacaksın ve düzenli. 🤷🏻‍♀️ sana yarayan markayı da deneme yanılma yoluyla bulacaksın.

Bak ametist mis gibi anlatmış bu işi. Daha ne diyeyim. Cildine uygun temizleyici tonik ki senin için en önemlisi ve nemlendirici kullanacaksın ve düzenli. 🤷🏻‍♀️ sana yarayan markayı da deneme yanılma yoluyla bulacaksın.
Teşekkür ederim öyle yapacağım 😊

Ben traş köpüğü kullanıyorum yıllardır, üzerine de traş sonrası balsamı 😅
Karma bir cildim var. Geçen yıl dermapen yaptırdığım uzman cildimin çok güçlü olduğunu ve böyle devam etmemi söyledi 😄

Bende akne değil de, siyah nokta var biraz burnumda. Birde nadiren sivilce oluşur. Ne yapmam , ne kullanmam lazım çok kafam karıştı ya
Siyah nokta için bioderma sebium global çok iyi bir ürün. Zaman zaman çıkan aknelerin üzerine de sürebilirsiniz

Iyi geceler hanımlar, ben 1 senedir cildimi hep bebek şampuanı ile yıkardım. Fakat her ne kadar biraz tuhaf gelecek sede hala da içime tam sinmiş değil . Çünkü yıkadıktan sonra cildim de yaglilik hissi seziyorum.(cildim karma bu arada) Fakat bebek sabunuyla yikadigimda pırıl pırıl hissediyorum ki öyle de oluyor. Cildim de hiçbi yaglilik hissi kalmıyor. Ama kafama takılan 2 şey var, 1- sabun gözlerimi çok yakiyor, ki gözlerim normalde de sıkıntılı yani yanma.olur zaten gün içinde. 2-bebek sampuani cildi fazla temizleniyor mu yoksa böyle yaglilik kalması normal mi? Basit gibi görünse de kafamı karıştırıyor. Lütfen bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi? 🤦‍♀️
merhaba canım benim gittiğim güzellik merkezi de öyle diyor her ay hydrafacial yaptırıyorum ve sbaah akşam bebek şampuanı ve güzellik merkezinin verdiği güneş koruyucsunu kullanıyorum muhteşem oldu bayılıyorum

X