Bebek sahibi olmak ve her turlu dilek icin hergun bir ark kenzul ars duasi okuyoruz

Canım ben de katılmak istiyorum ama sanırım adetliyken okunmuyor o zaman ne yapacaz çünkü bugün 1.günüm mazeretliyken ne yapılacak beni de ekle listeye

Katıldım ben yeni listede olacağım inşallah pazartesi başlıyoruz değil mi

Yarin basliyalim canim sen duani yaz listeyi ona göre yaziyim allahin izniyle yarin baslariz bide aramizda kuran bilmiyen varmi yoksa arapcasini paylascam daha dogru okumus okuruz
Ben Arapça biliyorum canım tecvidli hemde öyle okucam Allah'ın izniyle benimki bebiş için aşılama yaptırdım beşinci günüm haftaya belli olcak inşallah:)

Hergun 1 arkadaşımıza kenzul ars duasi okuyoruz SALI minigimgelartik ()
Arkadaşımıza okuyoruz
Kilmak isteyen iki reket allah rizasi icin namaz kilacak ardina
3fatiha,3 ihlas 3 felak 3 nas 3 kafirun suersi okuyup Peygamberimiz ( s.a.v ) salavat getirip
minigimgelartik ark hayirli saglikli bol rizikli evlat sahibi olmasi icin niyetlenip kenzul ars duasini okuyoruz

Listemiz
1. minigimgelartik
2. feride67
3. sultan1356
4. @htcmhmt3238
5. evTik
6. Hasretim bebiko
7. Ilayumut
8. desifre
9. nazah35
10. Cilekkokusu12345
Hergun okuyan bildirim yapmak zorundadir mazaretli arklarimizn yerine okunacaktir ayrica kimn duasini kabul olunacagi belli olmadigi icin mazareti bitnce o arkadaşımıza okumasi lazim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…