Bebek sahibi olmak ve her turlu dilek icin hergun bir ark kenzul ars duasi okuyoruz

Hergun 1 arkadaşımıza KENZUL ARS DUASI okuyoruz CARSAMBA sultan1356 ( leyla ) arkadaşımıza okuyoruz
Kilmak isteyen iki reket allah rizasi icin namaz kilacak ardina
3fatiha,3 ihlas 3 felak 3 nas 3 kafirun suersi okuyup Peygamberimiz ( s.a.v ) salavat getirip
LEYLA arkadaşımıza tez zamanda hayirli saglikli bol rizikli evlat lar sahibi olmasi icin niyetlenip kenzul ars duasini okuyoruz

Listemiz
1. minigimgelartik ( merve )..
2. feride67 ( vildan )........
3. sultan1356 (leyla ).......OKUDU
4. @htcmhmt3238 (hatice )...
5. evTik (burcu)......OKUDU
6. Hasretim bebiko ( demet )..OKUDU
7. @Ilaymilya (ayten).......OKUDU
8. derinruzgar (martı).....
9. 1 123mine .....

10 G guzbahar ...............
11 glysldnl .........
12 ShinSeGi .......OKUDU
13 H hatice ...........OKUDU
14 asilzade02 ..........OKUDU
15 K krkr .............OKUDU
16 M Minam23 .........

Not;
Hergun bir ark okuyoruz isteyen toplu da okuyabilir
Hergun bildirim.yapmak zorunludur
Mazaretli arkdaslar mazareti bittikten sonra okuyabilir kimin duasi kabul olunur bilinmedigi icin herkes okumalidir rabbim kabul etsin ins
[/QUOTE]

[/QUOTE]
Canım ben 2 arkadasa da okudum giremedim.transferden sonra tansiyonum yüksek gidiyor. Bazı uzuntulerde oldu. Çok giremiyorum. Listenin hepsine yarın aksama kadar okuyacağım çok sık bildirim yapamıyorum. Ekrana bakamıyorum xanim. Hakkınızı helal edin

kizlar hasretim bebikoya kadr okudum demetcim senin duaninda okudum senden sonrakileride toplu bildiri. yapicam inslh a.k.etsin okuyan herkesten

Hasretim bebiko canım buda benim duam toplu okuyan arkadaşlar için gonderdim yoksa daha benim sıram değil biliyorum; Ya Rabbi sen benim Rabbimsin sana inandım ve sana guvendim sana sigindim ellerimi açtım kapına geldim beni kulluguna kabul et Adem aleyhisselamdan bugüne kadar gelmiş tüm peygamberlere kitaplara meleklere ve ahiret gününe iman ettim bugüne kadar işlemiş olduğum gunahlarimdan pişman oldum bunları birdaha yapmicama söz veriyorum sen günahlarımi affeyle Ya Rabbim.yuce Peygamberimizi sefaatci eyle bana ve gönlü evlat aşkı ile yananlara sana iyi kul Habibine iyi ümmet sağlıklı aklı huyu güzel eli ayağı düzgün vatana millete hayırlı olacak evlatlar nasip eyle bu tedavimin sonucunda sağlıklı evlatlar nasip et.Rabbim eşime anneme.babama abime ablalarima doğacak olan evlatlarıma yigenlerime tüm sevdiğim ve Müslüman alemine sağlık sıhhat ver ailemin acısını yokluğunu bana benim açımi yokluğumu aileme gösterme hastanelerde evlerinde hasta olan şifa bekleyen müslüman alemine şafi isminle şifa ver rabbim.kuslerimizin barismasini nasip et kısmet bekleyen başta ablama ve tum genç insanlarımiza hayırlı kismetler nasip et ev istiyenlere ev is isteyenlere is nasip et ya rabbim.evimizden Dirlik düzeni huzuru bolluğu sağlığı sen eksik etme Allahim vatanımı milletimi kötü insanların şerrinden bizleri koru bizlere kötülük yapmak isteyen insanları bizlerden uzak tut kalplerine iyilik ver allahım polislerimizi askerlerimizi sen koru Rabbim sen dualrimizi kabul eyle Allahım amin.(hakkınızı helal edin arkadaslar)

Hergun 1 arkadaşımıza KENZUL ARS DUASI okuyoruz CARSAMBA sultan1356 ( leyla ) arkadaşımıza okuyoruz
3fatiha,3 ihlas 3 felak 3 nas 3 kafirun suersi okuyup Peygamberimiz ( s.a.v ) salavat getirip
LEYLA arkadaşımıza tez zamanda hayirli saglikli bol rizikli evlat lar sahibi olmasi icin niyetlenip kenzul ars duasini okuyoruz

Listemiz
1. minigimgelartik ( merve )..OKUDU
2. feride67 ( vildan )........OKUDU
7. @Ilaymilya (ayten).......OKUDU
9. 1 123mine .....

10 G guzbahar ...............OKUDU
11 glysldnl .........
12 ShinSeGi .......OKUDU
13 H hatice ...........OKUDU
14 asilzade02 ..........OKUDU
15 K krkr .............OKUDU
16 M Minam23 .........OKUDU

Not;
Mazaretli arkdaslar mazareti bittikten sonra okuyabilir kimin duasi kabul olunur bilinmedigi icin herkes okumalidir rabbim kabul etsin ins

Benim de bata 4 gün kaldı henüz dua sıram gelmemiş olacak ama insallah daha sonra bana okuyacağınız dualar vesilesiyle bu ay artik hamile kalabilirim. gerci umudum az ama... bu ay da olmazsa 23. ayı da bos gecmis olacağım :

Amin canimkizlar leyla ark duasini bitirmemiz lazimdi bugun hatice ark olmamiz lazimdi luyfen okuyan ark bildirim yapsin

Hergun 1 arkadaşımıza KENZUL ARS DUASI okuyoruz PERSEMBE @htcmhmt3238 ( hatice ) arkadaşımıza okuyoruz
HATICE arkadaşımıza tez zamanda hayirli saglikli bol rizikli evlat lar sahibi olmasi icin niyetlenip kenzul ars duasini okuyoruz

Listemiz
1. minigimgelartik ( merve )..OKUDU
2. feride67 ( vildan )........OKUDU
7. @Ilaymilya (ayten).......

9 G guzbahar ...............OKUDU
10 glysldnl .........
11 ShinSeGi .......OKUDU
12 H hatice ...........OKUDU
13 asilzade02 ..........OKUDU
14 K krkr .............OKUDU
15 M Minam23 .........OKUDU

Not;

sultan1356 leyla.canim iki kisi bildirim yapmadi.ama okumuslardir kesin rabbim kabul eder ins "Elhamdu lillahi rabbil alemin vessalutu vesselemu ale seyyidine muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmain. Yeri gogu yaratan rabbim sen herseye kadirsin senin gucun herseye yeter. Sen ol dersen olur Peygamberimiz ( s.a.v ) hurmetine gelmis gecmis butun peygamberler hurmetine guzel esmalarin yuzu suyu hurmetine okumus oldugumuz kenzul ars duasi hurmetine sana acilan eller hürmetine okunan bu dualar hurmetine kapina geldik sana sigindik sana el actik ne olur gericevirme bizi duamizi kabul ettigin dualar arasina kat suan duasini yaptigimiz LEYLA arkadaşımıza tez zamanda hayirli saglikli bol rizikli evlat lar nasip eyle. Cikimis oldugu bu yolda onu bos cevirme onun yar ve yardimcisi ol Amin velhamdü lillahi rabbil alemin subhane rabbike rabbil izzeti amme yesufun ve selemun alel murselin velhamdü lillahi rabbil alemin ( el fatiha ) amin diyen kullarinada tez zamanda hayirli saglikli bol rizikli evlat lar nasip eyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…