bebek sahibi olmak icin salati tefriciye

Canım benim 200 tane okudum senin niyetine Allah kabul etsin isallah

Yine vaktim oldukça yardım ederim sana

Canım benim 50 tane okudum bugün :) Allah kabul etsin isallah

Canimm cok sagolun vallahi duygulandirdiniz beni. Canim daha 2200 var ilerliyo ama cok sukur
cnm bnde okuyum sana bnmde 2.5 senedr olmuyo rabbım yuzumuzu guldurur ınsallah

bende 50 tane okuyacagim senin icin. Insallah saglikli hayirli evlatlarin olur. Bende evlenmip cocugum olsun istiyorum cok. Benimde kistim var zorluk yasayabilirim senin gibi. Rabbim yardimcin olsun her konuda insallah, mutlu olursun

kalanida yazsan buraya, zamanim olursa tekrar okuyabilirim belki( bizde arkadaslarla okuyoruz salat-i tefriciye kendi aramizda, onlari bitirdikce zamanim olursa senin icinde okumaya calisirim kalana bakip)

cnm bnde okuyum sana bnmde 2.5 senedr olmuyo rabbım yuzumuzu guldurur ınsallah
canım Allah ım inşallah tez zamanda bize de nasip eder inşallah. çok sağolasın düşündüğün için bu arada sen de başlarsan ben de sana okurum canım haber edersin muhakkak

bende 50 tane okuyacagim senin icin. Insallah saglikli hayirli evlatlarin olur. Bende evlenmip cocugum olsun istiyorum cok. Benimde kistim var zorluk yasayabilirim senin gibi. Rabbim yardimcin olsun her konuda insallah, mutlu olursun
canım Allah razı olsun valla çok sağol. inşallah hayırlı bir eşle hayırlı bir yuva kurarsın da hiç bekletmeden gelir yavrun.sakın kist var diye stres yapma Mevlam ol dediği zaman neler oluyo bir okusan hikayeleri neler var. sen önüne bak canım takma bunları sakın

canım Allah ım inşallah tez zamanda bize de nasip eder inşallah. çok sağolasın düşündüğün için bu arada sen de başlarsan ben de sana okurum canım haber edersin muhakkak
Tamam cnm okurum baya

Cnım 100 adet okudum şmd snın toplam kç okundu

Cnm bi 100 daha okudum toplam 200 okudum bugun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…