Bebek sağlığı

tanguc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2024
4
0
29
8+6 gebelikteyim kese var bebek var kalp atışını hala duyamadik 7+4 de devlet hastanesinde duyulmadi haftaya gel dedi bende özele gittim kese var dedi kalp atışı yok kıpırtı var dedi ama kese arkasında kan pıhtılaşması yada kese var dedi 3 gün sonra gel net anlaşırz dedi gittim bu sefer kese aynı kalmış bebek aynı yaşam belirtisi yok dedi bende kıpırtı var demiştiniz ama dedim o kan pıhtılaşmasindan gelen sesmis dedi Kürtaj olman lazm için rahat edecekse başka doktora görün ama net kesin dedi o gün baya kötü oldum ertesi gün dayanamadım cam sakuraya devlet hastanesine gittim ilk gebelikte orada kürtaj olmuştum bakarlar aynı şeyi söyleseler kürtaj günü alicaktim hemde tekrar farklı bir doktor daha bakmış olucak içim en azından rahat olur dedim doktor baktı kalp atışı var gibi dedi kese var bebekte var kalp atışı görüyor gibiyim dedi haftaya gel bakarız dedi mesai saati bitmişti soru sormama izin vermedi yani ne kan pıhtılaşmasi var dedi nede bebek ölmüş demedi sizceee ne olabilir arkadaşlar bir fikri olan yada benzer durum yaşayan var miii

Geçmiş olsun. Hayırlı ise Allah sağlıkla nasip etsin.8+6 da kalp atışı ultrasyondan çok rahat duyulmaliydi. Vajinal muayene yaptılar mı ? En kötü ihtimal vajinal muayenede kalp atışı duyulurdu. Geç döllenme vs demediler değil mi ?

vajinadan baktılar geç döllenmeden 1 hafta geriden geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…