bebek için salatı tefriciye okuyorum yardım eder misiniz ??

lokumn

umutla melegini bekliyor....
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2013
413
24
arkadaşlar merhaba
ben 1,5 yıldır bebek için uğraşıyorum.4,5 yıllık evliyim.hiçbir sorunumuz yok eşimin de benimde.ancak sanırım zamanı değil yada nazlı benim bebeğim.birkaç gün önce salatı tefriciye başladım.çabuk biter die düşünmüştüm ancak henüz 661 oldu.ailelerimizin haberi yok hiçbirşeyden.mücadelemi yalnız veriyorum anlayacağınız.bana dua konusunda yardım ederseniz çok sevinirim.

yardım edebilecek kimse yok anladığım kadarıyla.ben bebek için yaptığım duaları paylaşayım sizlerle.bir elmaya 7 defa meryem suresi okudum.yarısını ben yarını da eşim yedi.1900 defa okunan bir hacet duası var isteyene paylaşabilirim burada cumartesi günü okunuyor.onu okudum.ve şimdi de salatı tefriciye okuyorum..az önce akşam namazından sonra 2 rekat hacet namazı kıldım ve kenzül arş suresini okudum.ve dua ettim.çok tesirli bir duaymış öle duydum.yapmak isterseniz paylaşmak istedim.

yanlış anlamazsınız bi önerim olacak.gece namazına kalkıp dua etseniz çok iyi olur.çünkü teheccüd namazı en faziletli namazlardandır

neden yanlış anlayayım canım.teşekkür ederim önerin için.kalkamıyorum sorun orada.son zamanlarda çok yorgun hissediyorum kendimi .sabah namazına da uyanamıyorum artık.inş kalkabilirsem edeceğim bol bol dua

Ya inanmiyorum neden kimse yardim etmiyor acaba.....

bende bebek istiyorum iki düşük bir de çift rahim ameliyatım var.. seninle paylaşmak ve yardımcı olmayı isterim ama şu aralar o kadar çok işim var ki kafamı kaşıyamıyorum :KK43:

bende bebek istiyorum iki düşük bir de çift rahim ameliyatım var.. seninle paylaşmak ve yardımcı olmayı isterim ama şu aralar o kadar çok işim var ki kafamı kaşıyamıyorum :KK43:

geçmiş olsun canım inş bebeğin en kısa sürede seninle olur.cevap vermen bile yeterli benim için duyarlılığın için saol:KK16:

geçmiş olsun canım inş bebeğin en kısa sürede seninle olur.cevap vermen bile yeterli benim için duyarlılığın için saol:KK16:

kaç kere okuyorsun günde? ben de şu işleri bi atlatayım okumaya başlayacak gibiyim olmadı o zamana paylaşırım seninkileri de okurum
ezberim iyi ayrıca namaz kılmıyorum ama gün içerisinde fazlaca zikir çekmeye çalışıyorum sayı ve rakam tutmuyorum önemli olanın maneviyatımın güçlenmesi ve dileğimin kabulu için sayılarla bağdaştırmamak gerektiğine de inanıyorum söz dualarıma bundan sonra seni de eklicem Rabbim nasip etsin hepimize biraz da oluruna bırakmamız lazım çok düşünme gebeliği çok isteyince zor oluyor.. ben öyle düşünür oldum ama sen istersen bi aşılamayı falan düşün neticede bi sıkıntı yok dedin 4 sene falan da olmuş :KK34:

kaç kere okuyorsun günde? ben de şu işleri bi atlatayım okumaya başlayacak gibiyim olmadı o zamana paylaşırım seninkileri de okurum
ezberim iyi ayrıca namaz kılmıyorum ama gün içerisinde fazlaca zikir çekmeye çalışıyorum sayı ve rakam tutmuyorum önemli olanın maneviyatımın güçlenmesi ve dileğimin kabulu için sayılarla bağdaştırmamak gerektiğine de inanıyorum söz dualarıma bundan sonra seni de eklicem Rabbim nasip etsin hepimize biraz da oluruna bırakmamız lazım çok düşünme gebeliği çok isteyince zor oluyor.. ben öyle düşünür oldum ama sen istersen bi aşılamayı falan düşün neticede bi sıkıntı yok dedin 4 sene falan da olmuş :KK34:

teşekkür ederim canım.günlük sayı değişiyor.mesela dün 300 tane okudum.artık ezberlemişim.herhangi bir iş yaparken bile sürekli okuyorum.şu an 820 oldu.bende sayılarla pek uğraşmam aslında ama bu dua 4444 die geçio heryerde.elimden geldiğince okumaya çalışacağım.ben kılıyorum namaz.senin için de ederim bundan sonra dua.şu ana kadar dua ettiğim iki arkadaşım yeni hamile.darısı başımıza artık.:KK34: kafamdan atmaya çalışıyorum tabi biraz zor bu durum :KK31: doktorum henüz aşılamanın konusunu hiç açmadı.6 ay klomene devam edeceğiz diyor.nasip hayırlısı artık:KK31:

teşekkür ederim canım.günlük sayı değişiyor.mesela dün 300 tane okudum.artık ezberlemişim.herhangi bir iş yaparken bile sürekli okuyorum.şu an 820 oldu.bende sayılarla pek uğraşmam aslında ama bu dua 4444 die geçio heryerde.elimden geldiğince okumaya çalışacağım.ben kılıyorum namaz.senin için de ederim bundan sonra dua.şu ana kadar dua ettiğim iki arkadaşım yeni hamile.darısı başımıza artık.:KK34: kafamdan atmaya çalışıyorum tabi biraz zor bu durum :KK31: doktorum henüz aşılamanın konusunu hiç açmadı.6 ay klomene devam edeceğiz diyor.nasip hayırlısı artık:KK31:

Ne güzel Allah tüm ibadetlerini kabul etsin.. bende çok istiyorum namaza başlamak ama üzerime bi şeytan oturmuş her işe zaman buluyorum bi ona gelmiyor sıra aslında biraz da bahanem gibi ne bileyim.. ama senin adına çok sevindim bak ne güzel Allah'ım duymuş sesini senin dualarınla belki de gebe kaldı arkadaşların ben inanıyorum duanın gücüne dilerim bizler de tez zamanda alırız güzel haberleri yalnız çok zorlamayalım beynimizi hayırlısını versin Rabbim sonra hayırsız bir iş olmasın ne yapıyorsak
bi de ilk kez duydum senin dediğin duanın bu sayıda okunması gerektiğini annem bana 10000 tane belki sayıyı yanlış ta hatırlıyor olabilirim ama İhlas okudu geçen hafta o da çok iyiymiş dileklerimiz için Ayetel kürsü de öyle genel bildiklerim hep bunlar
klomen ne oluyor tam olarak kadına uygulanan bi tedavi mi nasıl bi şey merak ettim :44:

Amin canim.klomen yumurta gelisimini destekleyen bir ilac.genellikle bayan kullaniyor.yumurta takibi yapiyor gelisim durumuna gore doktor.anlayacagin hormon yuklemis oluosun vucuduna

50 tane okudum allah yardımcın olsun..kaç tane kaldı yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım

50 tane okudum allah yardımcın olsun..kaç tane kaldı yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım

Cok tesekkur ederim canim allah razi olsun.tum islerini kolaylastirsin ins.seninkiyle birlikte su an 1052 oldu.ben sinava girdiim icin bugun gic okuyamadim simdi namazi kildim basliyorum ins okumaya.bakalim kac tane okuyabilecegim

1120 oldu an itibariyle.destek vermek isteyen olursa çok sevinirim.

X