Bebek için Araştırmalar... Yardım...

ilknuray

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
309
2
41
Bebeğimiz 13 ay olmasına rağmen hala gelmedi.

1)Bayana Jinekolojik muayene (Problem yok)
2)sperm sayımı
3)Adetin 21.günü progesteron
4)Adetten sonra FSH
5)Adetin 3. günü LH,.... şeklinde mi ilerledi sizin bebek için çalışmalarınız?

Sorularım

*Eşimin sperm sayımı sonucunu benim kendi Kadın doğum doktoruma mı gösterceğiz yoksa üroloji doktoruna mı?

*Progesteron işlemi nasıl yapılıyor? Hangi pozisyonda yapılıyor?

Çok teşekkür ederim , sağlıklı bebişlere kavuşmak için dualarda buluşalım..

.....................................................................................................................................

Bende tam 13 aydır bebeğimi bekliyorum ama gelmedi,gelmiyor maalesef Ben 5 ay önce gittim dr'a neden olmuyor diye tahlillerim yapıldı, eşimin spermiogramı yapıldı,sonrasında yumurta takibi yapıldı ve yumurtam gelişip çatlamıyodu o farkedildi birde prolaktin hormonum yüksek çıktı,neyse prolaktin için şu an dostinex kullanıyorum 3 ay yumurta gelişmesi ve çatlaması için klomen+çatlatma iğnesi kullandım yine sonuç yoktu maalesef,temmuz ayında rahim filmi çektirdim önemli birşey çıkmadı son olarak bu ay yani ağustos ta ilk aşılamam yapıldı ve sonuç dün adet oldum

canım sperm testini kadın doğum doktoruna göster.bizde öyle yaptık.progestoron işlemi kan testi ile yapılıyor.yumurtanın kaliteli olup olup olmadığına bakılıyor kanda.işallah sende bizde bebişlerimize tez zamanda kavuşuruz.:Saruboceq::Saruboceq:

[/

canım ya üzülme.her aşılama tutacak diye bişey yok.buda bi kumar işte.ya tutar ya tutmaz.ama şundan emin olki rabbim vermeyince olmaz ne yaparsak yapalım.bende 5 yıldır istiyorum halada yok.her zaman hayırlısını isteyelim.rabbim bizlerede nasip eder birgün.sadece ümidimizi yitirmeyelim yeterki.[/QUOTE]

Haklısın cnm ama üzülmemekte elde değil işte napalım kader,kısmet senağlama Hepimiz için hayırlısı...

Haklısın cnm ama üzülmemekte elde değil işte napalım kader,kısmet senağlama Hepimiz için hayırlısı...[/QUOTE]

anlıyorum seni ama yapacağımız hiç bişey yokki.bende her yeni bi ayda ümitleniyorum ama hep hüsran oldu ümitlerim.bu ayda bekliyorum bakalım artık hayırlısı.gerçi seninki çok erken endişelenmene gerek yok.olur ya.stresten uzak dur o çok etkiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…