bebek hazırlıkları itinsyla yapılır

canım çok önemli değil danteli senin yaptığınkı olsun istiyorum da.bana o gri terlğin ekru üzerine şeker pembesi olacak aynı dedığin gibi.hepsi takım olsun istiyorum da:) ben baba broşlarına bi bakayımda tatlım ona göre tekrar measj atarım sana.bide bebek bandanası ve broş eklenince fiyat ne olacak:)

tamam tatlım tam istediğin gibi yaparım b en istersen emzikli bebiş felanda olabilir baba broşu içi elyaz dolgu çok zor bişey istemezsen 50tl olur sana uğraştıran bişi olursa 55:)

tatlım istersen özelden tel nomuda gönderebilirim watsap felan varsa kurdela rengini alırken resim gönderir beğendiğini alırım yeter ki müşterim memnun kalsın:)

tamam tatlım tam istediğin gibi yaparım b en istersen emzikli bebiş felanda olabilir baba broşu içi elyaz dolgu çok zor bişey istemezsen 50tl olur sana uğraştıran bişi olursa 55:)

canım seni çok uğrastıracak bisey olmaz heralde:)şimdiden teşekkür edrim:)

bir bakmanızı tavsiye ediyorum
ñ

bsk bu modelde var buda çok hoş duruyo 18 tlEki Görüntüle 1136244

Eki Görüntüle 1136286 bu şık takımda bu şekilde anne bebek için 25 tl renklerde değişiklik yapılır

Eki Görüntüle 1136292 Eki Görüntüle 1136292 çok şık bir kapı süsü aynısının erkek bebekli olanıda yapılır

canım terlikle taç ne kdr

bak buda pembesi yeşil kırmızı mor turuncu beyazda olabilir Eki Görüntüle 1136654

Eki Görüntüle 1137295 bu takımla erkeğiniz daha bir yakışıklı olucak

Eki Görüntüle 1139703 lolitop magnet 30 adet ve altı 3 tl 30 üstü 2,75 tl

Eki Görüntüle 1139706 kapı süsü değişiklik yapılması mümkün 25 tl

Eki Görüntüle 1139751 Eki Görüntüle 1139752 en şirin bere 15 tl her renk seçeneğimiz vevcuttur

Eki Görüntüle 1139753 zıbın şapka eldiven ve syskkabıdan oluşan bu şık setimiz 80 tl

Eki Görüntüle 1139754 ayakkabı ve yazılı zıbın 45 tl

Eki Görüntüle 1139767 bebek takım 30 tl aynı modelin farklı renkleride yapılır

Eki Görüntüle 1139773 bebeklerin yüzünü örtmek için al yazma 20 tl son 2 adet kalmıştır!!!

Eki Görüntüle 1139793 Eki Görüntüle 1139795 anne adayları için ,isme özel ,özel tasarım lohusa taçları.

Başı sıkmayan taç metali kullanıldı.

Size özel tasarımlar. 55 tl

bana burdan da ulaşabilirsiniz

Eki Görüntüle 1141321 bu takımda çok şıkkkkkkkkkkkk
bakınnn bakınnn çooook çeşit var

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar yokmu beğendiğiniz ürünler???????

Var var:)
sayfayı yeni gördüm.
Lohusa terliği ve bikaç parça bişey daha beğendim.
İsmimizi koymuş olsak hemen bişiler sipariş edicem ama...
Sizi kaybetmemem açısından tel ya da mail bırakabilirseniz mesajla irtibatı koparmamış oluruz.

Benim de ilk dikkatimi çeken lohusa terliği ve şapka-eldiven-patik beyaz-pembe kurdaleli bi üçlü vardı, onlar oldu.
biraz daha bakayım...

Bu arada hangi şehirden geliyor kargo, nerdesiniz ve ürünler elimize yaklaşık ne kadar sürede ulaşıyor, üretiminiz ve gönderiminiz? Her ürün için farklıdır muhakkak ama... örneğin bir terliği yapıp göndermeniz ne kadar zaman alır?

canım numaramı ve mail adresimi özelden msj atıcam beğenmenize sevindim isminiz belli olsun bekliyorum inşallah terlik takımı en geç 4 gün sürüyo canım multazam olması açısından toplu sipariş verirsen 10 gün içinde gönderirim Allahın izniyle

Eki Görüntüle 1139793 Eki Görüntüle 1139795 Anne adayları için ,isme özel ,özel tasarım lohusa taçları.

Başı sıkmayan taç metali kullanıldı.

Size özel tasarımlar. 55 TL
............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…