bebek hazırlıkları itinsyla yapılır

Canım şu terliklerın pembe kremlı secenekleri var mi bi fotolarını koysan ben bayildim yaptıracağım da
tatlım elimde yok sipariş üzerine yapıyogum ben bide şu model varEki Görüntüle 1136735 diğeri.daha hoş bence sen terliğini hangi renk istiyosun kurdelasını hangi renk istiyosun söyle ben elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım

Merhaba canım Kız bebek için yeni doğan tüllü hastane çıkışı varmı biraz kokoş olan :)

Merhaba canım Kız bebek için yeni doğan tüllü hastane çıkışı varmı biraz kokoş olan :)
canım şuan elimde çok kokoş bi model yok 2 model var ama başka bir siteden bi kaç model yükleyebilirim bakmak istersen bide aklınfaki modeli tarif edersen ben onu çok rahat yapabilirim

Bunlar bir harika :) Şuan 14 haftalığım canım ve doktorum cinsiyet konusunda "kıza benziyor net kararımızı 1 ay içerisinde netleştiririz " dedi. Bende bu bekleme süresince model arayışındayım. Sizinle tekrar iletişime geçeceğim çok güzel özellikle ilk 2 yüklediğiniz. Yeni doğan olduğu için fazlada tüle boğmak istemiyorum bebeğimi :)

bsk bu modelde var buda çok hoş duruyo 18 tlEki Görüntüle 1136244

Eki Görüntüle 1136286 bu şık takımda bu şekilde anne bebek için 25 tl renklerde değişiklik yapılır

Eki Görüntüle 1136292 Eki Görüntüle 1136292 çok şık bir kapı süsü aynısının erkek bebekli olanıda yapılır

bak buda pembesi yeşil kırmızı mor turuncu beyazda olabilir Eki Görüntüle 1136654

Bakmadan geçmeyin hamile bayanlar çooook çeşidimiz var

canım bunlar doğum sonrası dağıtılan süslerden mi?bir de fiyatı ne kadar???
evet canım ama bu ikiz bebekler için iki.civciv eğer tek bu 6 tl ama tek.bebeğin olcaksa çok daha uygunları var yükleyeyim resim ve fiyatlarını

Canım eğer beğendiğin bi model varsa sende gönder ben birazdan çarşıya çıkcam srkadsşımın dükkanı var resim çeker yüklerim düşündüğün bi model veyada fiyat varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…