Bebek hareketleri ne zaman hissedilir ?

18. haftada gözümle görebileceğim sağlam iki tekme yediğimden beri hissediyorum. Her zaman net değildi hatta bazen 2-3 gün hissedemediğim de oldu o dönem ama ilk o zaman net emin olmuştum :)

Ben oğlumu 16da hissetmeye başlamıştım. 18de çok netleşti. Ama 22. Haftaya kadar ilk gebelikte hissetmemek normalmiş

18. haftada gözümle görebileceğim sağlam iki tekme yediğimden beri hissediyorum. Her zaman net değildi hatta bazen 2-3 gün hissedemediğim de oldu o dönem ama ilk o zaman net emin olmuştum :)
Ay ben 2 3 gün hissedemesem kafayı yerdim heralde zaten çok evhamlıyım Allah yardımcım olsun o zaman

Ay ben 2 3 gün hissedemesem kafayı yerdim heralde zaten çok evhamlıyım Allah yardımcım olsun o zaman
Aslında hareket ediyor ama ayakta olduğunuz zamana denk gelirse anlaşılmayabiliyor o hareket dönemleri . Ben çok aktif bi hamilelik geçirdim, anca duruldum diyebilirim. O dönem doktoruma sorduğumda normal demişti . Ben de evhamlıyımdır aslında ama Allah’a emanet diye düşündüm hep bu süreç boyunca :)

Tabii önce Allah’a emanet ediyoruz :) bende hep doktor kontrolüne kadar içimi rahatlatamıyorum en azından hareketlerini bilirsem daha rahat ederim diye düşünüyorum

Hamileliğimde en çok özlediğim şey oğlanın hareketlerini hissetmem 22-24ten sonra rahat bir şekilde hissediyordum sağlıkla kucağına al beybi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…