Bebek Güzel Bir şey Amaaaa....

canım benden sana bir tavsiye çocuk evin neşesi mutluluğu huzuru ama bence sizin için daha çok erken biras evliliğinin tadını çıkar derim ben.inan eşinle geçirecek vakit bile bulamıyosun bebiş olunca.sabahlara kadar uykusuz kalıyosun vücudun bozuluyoo :KK43:( ama onlar için herşeye değer.allahıma şü,kürler olsunki bana sağlıklı bir bebek nasip etti.olmayanlarada nasip eder inşallah ..ama sen birasdaha düşün bebek içinn..:))

bence hem evlikliğin çok erken hem de yaşın çok küçük
biraz evliliğin tadını çıkar,
bebek tarifi bile mümkün olmayan mütiş bir mutluluk
Allahın biz kadınlara verdiği en güzel şey

arkadaşlar 6 aylık evliyim ama bebekleri çocukları çok severim fakat bu sorumluluğu alabilirmiyim ama cesaret edemiyorum ne önerirsiniz bu çaresize:bbo:

canımöncelikle senin kendini hazır hissetmen çok önemli ama şunuda belirtmek lazım ki bende senin gibi düşünmüştüm ve 1.5 yıl korunduk yaklaşık 9 aydır ise hamilelik için uğraşıyoruz

bence hem evlikliğin çok erken hem de yaşın çok küçük
biraz evliliğin tadını çıkar,
bebek tarifi bile mümkün olmayan mütiş bir mutluluk
Allahın biz kadınlara verdiği en güzel şey

evlilik için yorumunu labul etmiyorum çünkü o benim seçimim tamam mı canım :teytey:

canımöncelikle senin kendini hazır hissetmen çok önemli ama şunuda belirtmek lazım ki bende senin gibi düşünmüştüm ve 1.5 yıl korunduk yaklaşık 9 aydır ise hamilelik için uğraşıyoruz

hadi ya canım 1.5 yıldan sonra 9 ay uğraşıosunuz ha valla insan bunlarıda duyunca korkuyo hemen yapsam der gibi oluo ama elbet bigün olur canım nasip işte benim arkadaşımda 6 ay korundu 4 ay sonra hamiş oldu kısmet dedim ya görüşürüz canım:1shok:

X