bebek geliyor mu?

ozov

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2012
64
6
kızlar bugün adetimin geçmesinini 3.günü. bende evde daha önceden test vardı sabah erken vakit çıkmaz ama bir yapayım bakalım dedim. daha öncede 1 hafta gecikmişti çünkü ve negatifti. önce 1.çizgi çıktı o çok koyuydu. daha sonra bir baktım 2.çizgide çok koyu olmamakla birlikte çıktı. gözlerime inanamadım. hala şoktayım. şimdi ben hamilemiyim kızlar. ne olur cevap verin?

Testin bozuk degilse hamilesin, tebrikler

Emin olmak icin ilk firsatta kan testi yaptir.

Hayirli olsunn.

cevabın için çok teşekkür ederim canım. yok testi daha 2 ay önce almıştım eczaneden. en çabuk sonuç veren testlerdenmiş eczacı öyle demişti. içindeki prospektüsündede yazıyor zaten adetinizi bir gün geçince yapabilirsiniz.%99 doğru sonuç verir diye. biz bu bebeği 4.5 yıldır istiyoruz. gitmediğimiz dr. kalmamıştı. hepside sorun yok. sabırla bekleyin, psikolojinizi etkilemeyin dediler. Allahım inş. doğrudur. daha eşiminde haberi yok. sabah o işe gitti ben test yaptım. çünkü o da çok istiyo ve çok hevesli. dilerim herşey gerçektir ve hayal değildir. hala inanamıyorum :)

O zaman gozun aydinnn. İnsallahh saglikla kucagina alirsinn

hala şoktan çıkamadım ki :) çıkınca gidicem tabiki kan tahliline. inş. bir yanlışlık falan yoktur :)

kızlar bugün testimi tekrar yapmak için yeni bir test aldım eczaneden. eczacıya sordum 2. çizgi silik çıkarsa ne olur diye; o da gebelik şüphesi var demek dedi. önce sabah tekrar yap testi dedi. bende dünkünü sabah yapmıştım silik çıktı 2.çizgi deyince o zaman akşam tekrar et dedi. şimdi ben sabah mı tekrar test yapayım akşam mı? bu arada adetim hala gelmedi ve arada sağ kasığıma bir sancı giriyor. sanki birşey çekiliyor içimde. ne dersiniz kızlar. sizce testi yarın sabah mı yapayım yoksa bu akşam mı?

merhaba;umarım hamilesindir,ben geçen ayın 24ünde adet olmuştum,hala olmadım,her gün olacakmışım gibi kraplar ,karnımda şişlikler ama olmadım henüz,genelde hesabım tutardı bu ayın 21-22 gibi adet olmam gerekirdi,bende bekliyorum bakalım,

bugün sabah testi tekrar yaptım ve 2. çizgi ilk teste göre daha koyu çıktı. :) bakalım cuma sabahı kan tahliline gideceğim. orada herşey belli olacak ana sanırım 4.5 yıldır beklediğimiz bebeğimize Allahın izniyle kavuşacağız. :) sizlerde dua edin olur mu?

cannım rabbim kavuşturur inşallah bir an önceeee...ama çıktıysa vardır kesin meraklanma sakin l umarım sağlıklı bir gebeliktir .tedavi falan uygulamış mıydınız? yada bir sorun var mıydı?

okurken heyecanınıza ortak oldum yazmadan edemedim
gözünüz aydın sağlık diliyorum hem size hem bebeğinize hem de eşinize.. testlerin yanıltma riski çok çok az ki zaten siz 2. kez de yapmışsınız hayırlısı olsun sağ tarafınıza giren kramplar bana hamileliğimin ilk günlerini anımsattı kan testinden sonra bir kadın doğum uzmanına muayene olarak kaç haftalık gebe olduğunu öğrenebilirsiniz ve hatta 7. haftalarda kalp atışlarını da duyabilirsiniz heyecanlı günler sizi bekliyor

cannım rabbim kavuşturur inşallah bir an önceeee...ama çıktıysa vardır kesin meraklanma sakin l umarım sağlıklı bir gebeliktir .tedavi falan uygulamış mıydınız? yada bir sorun var mıydı?

canım sabahleyin 10 sıralarında kan verdim bugün 13:30 gidi sonuçları alacağım allahın izniyle. inş. dediğin gibi sağlıklı bir gebeliktir. aklıma olumsuz hiçbirşey getirmek istemiyorum :) hayır tedavi falan uygulamadık.ben bir kere dr. gittim. bende hiçbir sorun çıkmadı. birkaç kezde eşim dr.a gitti. sperm azlığı ve hareket azlığı vardı ama dr. çocuk sahibi olmanıza engel değil sabrederseniz olur demişti. :) bizde 4.5 yıldır hep sabrettik. kendiliğinden olsun dedik. inş. rabbim nasip eder. sonuçtan sizleri haberdar ederim.

canım heyacanıma ortak olduğun için çok sağol. kan tahlili sonucumu birazdan alacağım bakalım neler olacak. :) evet sağ kasığımda sanki içerde birşey geriliyo gibi oluyor ve kramp tarzı ağrılar oluyor. evde yaptığım 2. testimde ilkine göre koyu çıktı. ecz. ya sorduğumda pozitif görünüyor. bu terstler erken gebelik testleri sonuç doğrudur dedi. dilerim testte bir yanlışlık yoktur ve hamileyimdir :) dua edin olur mu? evde yaptığım testin markası miratech. kullanan var mı acaba bu testi...

inşallah canım Allah gönlünbe göre versain haberdar et sonuçtan mutlaka o kadar beklemişsin

güzel haberlerini bekliyorum,her şey gönlünce olsun darısı bizlere

inşallah canım Allah gönlünbe göre versain haberdar et sonuçtan mutlaka o kadar beklemişsin

canım dr. dan şimdi geldim. rabbime şükürler olsun ki HAMİLEYİİİİİM :) birgün bu kelimeyi bende yazacakmıydım yarabbim. çok şükür. ultrasona bile girdim. şuan 3 haftalığız. sadece keseyi gördü dr. 10 gün sonra tekrar gideceğim. bir dizi test olacakmış. Allah isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin. bebeği olmayan arkadaşlarımda naçizane tavsiyem umudunuzu hiç kaybetmeyin emi. stres yok

yaşasınnnn gözün aydın,sağlıkla gelsin,her şey gönlünce olsun,bir ara belirtileri yazarsan belki bizde faydalanırız,çok çok sevindim

gözün aydın cnm benm 5 haftalıktı hemen hemen ve kese görünmemişti şimdi 32 haftalığız ve nasıl geçti bunca zaman hiç anlamadım su gibi gerçekten Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin dikkat et kendine ama çok da sakınma malum sakınılan göze çöp batarmış

sessiz sessiz takip ediyordum topiğini canım
çok çok sevindim
rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
darısı tüm isteyenlerin başına inşallah

yaşasınnnn gözün aydın,sağlıkla gelsin,her şey gönlünce olsun,bir ara belirtileri yazarsan belki bizde faydalanırız,çok çok sevindim

çok teşekkürler canım. benim tek belirtim adetimin gecikmesi oldu. birde kasığımda gerilmeye benzer kramplar oldu. başkada bir belirtim olmadı henüz :)

çok teşekkür ederim canım. allahım yüzünü görmeyide nasip etsin. maşallah senin az kalmış meleğine kavuşmana. haklısın sakınan göze çöp batar derler. dikkat etmek ama abartmamak lazım. ninelerimiz eskiden tarlada çalışırmış hamileyken demi ama :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…