Bebek gelişimi hakkinda lutfen yardimm

berna yakut

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2024
3
0
31
Merhaba arkadaslar oglum tam 5 aylik daha donmedi ara sira sesler cikariyo boyle sesli.kahkaha atma yik sadece beni falab gorunce gulumsuyo.yeni yeni.oturtmaya basladim ama oturturken basi biraz onde duruyo. Ek gidaya da pek istekli degiliz bir yerken filan hic bakmiyo agzini acmiyo bile nasil olucak acaba bebegimin bi simintisi mi var

Cok afedersiniz ama bebeğinizin değil sizin sıkıntısı var. Daha 5 aylık diyorsunuz ya 5..
1. dönmesi için 8. Aya kadar suresi var. Antrenman yaptırın. 2. Sesli kahkaha içinde zamanı var. 3. Desteksiz oturmasının suresi 9. Aydır. 4. Ek gıda için erken başlamışsınız başını öne düşüren bebeğe ek gıda baslanmaz sağlıklı değil. ayrıca daha başını tutamayan bi minik bebeğin ek gıda için hapur hupur yemesini nasıl bekliyorsunuz. Ek gıdaya ne zaman başlarsanız başlayın 9 10 hatta 1 yasa kadar temel besin anne sütü yada mamadir. Bu süreye kadar geçen süre "tadım" dönemidir.
Stresinizi bebeğinizin üzerinden kaldırın. Zaman verin. Sağlıcakla..

Daha çok minik o söyledikleriniz için, zamanla hepsini yapacaktır. Bu süreçler hakkında bilginiz yoksa bebeğinizi doktor kontrolünde büyütün, doktorunuza danışın.

Cok afedersiniz ama bebeğinizin değil sizin sıkıntısı var. Daha 5 aylık diyorsunuz ya 5..
1. dönmesi için 8. Aya kadar suresi var. Antrenman yaptırın. 2. Sesli kahkaha içinde zamanı var. 3. Desteksiz oturmasının suresi 9. Aydır. 4. Ek gıda için erken başlamışsınız başını öne düşüren bebeğe ek gıda baslanmaz sağlıklı değil. ayrıca daha başını tutamayan bi minik bebeğin ek gıda için hapur hupur yemesini nasıl bekliyorsunuz. Ek gıdaya ne zaman başlarsanız başlayın 9 10 hatta 1 yasa kadar temel besin anne sütü yada mamadir. Bu süreye kadar geçen süre "tadım" dönemidir.
Stresinizi bebeğinizin üzerinden kaldırın. Zaman verin. Sağlıcakla..
Hay Allah razı olsun, ağzına sağlık.
Süperman doğurmuyorsunuz artık anlayın ya.

Hay Allah razı olsun, ağzına sağlık.
Süperman doğurmuyorsunuz artık anlayın ya.
Bunlar hep instamom kiyaslamasi başka açıklama gelmiyo aklıma. Çocuğun ağzına 2 kasik bi sey koyarken çekip atiyolar. 2 kasiktan sonrasının kaydı bilgisi yok. Ee noldu 3. Kaşıkla ağzını mi kitledi ogurdu kustu mu alerjisi oldu mu kabız ishal yaptı mi çocuk istemediğini belli etmek için ağlayıp önündeki yiyecekleri savurdu krize girdi mi hiç bi devamlılık yok. Sonra o 2 kasik yedi bizimki ağzını açmadı diye kendileri yiyip bitiriyolar böyle.

X