Bebek geldiiiii :))))))))

Elif Gxoxren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2008
65
1
41
kızlar çok mutluyum bebeğim doğdu, şuan 18 günlük bir ay erken doğdu ama çok sağlıklı :lepi:hihoyyyt:nazar::emir_bebek: çoooookkk mutluyum çok güzel bi duygu rabbim herkese bu mutluluğu nasip etsin

hayırlı uğurlu olsun bebeğin allah analı babalı büyütsün bahtı güzel olsun

kızlar çok mutluyum bebeğim doğdu, şuan 18 günlük bir ay erken doğdu ama çok sağlıklı :lepi:hihoyyyt:nazar::emir_bebek: çoooookkk mutluyum çok güzel bi duygu rabbim herkese bu mutluluğu nasip etsin[/QU
GÖZÜN AYDIN CANIM .ANALI BABALI BÜYÜT DARISI BİZLERİN BAŞINA İNŞALLAH.BİLMİYORUM AMA TAHMİN EDEBİLİYORUM NASIL GÜZEL BİR DUYGU OLDUĞUNU.:emir_bebek:

sansı bahtı hep acık olsun rabbım mutlulukla buyutmeyı nasıp etsın
ayyy ne guzell vallahı bende heyecan yaptım bızlere de dua et canım rabbım senın duanı kabul eder bızede vaktınde saglıklı yavrularımızı kucagımıza almayı nasıp etsın
gule gule buyutun
annelerın en guzeliiiii

kızlar çok mutluyum bebeğim doğdu, şuan 18 günlük bir ay erken doğdu ama çok sağlıklı :lepi:hihoyyyt:nazar::emir_bebek: çoooookkk mutluyum çok güzel bi duygu rabbim herkese bu mutluluğu nasip etsin

canım benim yaa inan çok sevindim senin yazını okuyunca nasıl heyecan yaptım bilemezsin bebeginle karşılaştın demek...Allah analı babalı büyütsün saglıkla inş çok güzel bir duygu olmalı Allahım bizede yaşatsın inş canım bizlerede bol bol dua et senin gibi bizde saglıklı bir sekilde bebeklerimizi görelimm çok sevindim senin adınaa bizim içindee derin derin koklaa bebişini mis gibi kokuyodur o şimdi.....hihoyyyt

Allahım bizleri de bebeklerimize sağ salim kavuştursun inş..
ben de şimdiden cok istiyorum yavrumu kucağıma almayı,
çok sabırsızlanıyorum..
2 ayım var daha Allahın izniyle...

Gözünaydın canım... Allah analı babalı büyütsün.. Bizlerede bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasib etsin inş..

yenidogan2ym0.jpg

allah analı babalı büyütsün inşallah kazasız belasız darısı tüm hamilelerin başına tabi benimde

X