Bebek bezi

Yorumlarınız için teşekkür ederim. E bebek in markasını bir deneyeyim. En olmadı geceleri prima kullanır gündüz herhangi iyi bir marka.
Peki ıslak mendil mi kullanıyorsunuz yoksa pamuk mu?
Ben e bebeğin markasından memnun kalmiştim,baby turco şakır şakır sızdırdı bizde.Hicmemnun kalmadık

Kızlar teşekkür ederim hepinize
Baby turcl aldım E bebek calısanlarının tavsiyesi ile ama lastik kısmı kızarıyor.

Kızlar merhaba
Sleepy bebek bezi kullanıyorum. Oğlum 8 kg, numara kullanıyorum ama sızdırıyor ve sıkıyor. Büyük mü almalıyım? Kilosuna göre 4 beden kullanmam gerekiyor güya ama sanırım kalıplara bir sıkıntı var pişik olmaya basladı çocuk. Alsam 5 numara büyük gelir mi?

Birde canbebe kullanan var mı? Memnun musunuz? Bezi mi değiştirsem diyorum.

Daha önce molfix ve bebeb natural kullandım sızdırma konusunda fena değiller ama cok şişik oluyorlar Zıbınları zor kapanıyor. Önerilerine ihtiyacım var
Sızdırma sıkıntısı bizde de başladı. 7 buçuk kilo 4 numara kullanıyorum ancak bez büyük gelmesine rağmen sızdırıyor sleepy kullandık daha beter oldu hem de pişik yaptı kızımı biz BİM'in markasını kullanıyoruz bizi pişik yapmıyor ama hala arada sabah oğlanı sızdırıyor 🙄

Kızlar güncel yorum yapmak için yazıyorum. Sleepy ecolojik Külot bezi aldım ve sonunda onu çok beğendim. Hem lastik izi yapmıyor hem pişik. Aynı zamanda sızdırma da yaşamadım.

X