Bebek bezi ve ıslak mendil marka önerisi

Girlstalks2024

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2024
17
7
30
Merhaba 22 aylık oğlumda mantar tarzı pişik sorunu yaşıyorum. Doktora götürdüm krem vs kullandık ama sürekli olarak kullanabileceğimiz kremler değil. Bebek bezi ıslak mendil neden oluyor olabilir mi? Daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu?
Sleppy bionatural kullanıyorum aslında ıslak mendil de Molfix izotonik sulu; farklı markalarda öneri verebilecek olan var mı?

Kuzum marka öneren olur ama şöyle ki her bebeğin cildi farklı. Birine yarayan birine yaramaz. Hiç belli olmaz… kızarıklıklarına bebek vazelini denedin mi ? Egzamaya, mantara, pişiğe çok iyi geliyor. Çoğu kremden daha etkili bence

Kuzum marka öneren olur ama şöyle ki her bebeğin cildi farklı. Birine yarayan birine yaramaz. Hiç belli olmaz… kızarıklıklarına bebek vazelini denedin mi ? Egzamaya, mantara, pişiğe çok iyi geliyor. Çoğu kremden daha etkili bence
Elbette zaten de 20 aydır aynı marka mendil kullanıyorum aslında (bez farklı farklı marka çok denedim) ama bu ara piyasada kötü kaliteli ürünler oluyor marka aynı ama ürün kötüleşiyor acaba o tarz bir şey mi başka yaşayan var mı diye merak etmiştim. Biz eşimle tuvalet kağıdında popüler markalar mesela indirimli diye sevinip aldık alerji olduk.

X