Bebek beklerken, bu sefer herşey yolunda gitsin!:(

Ye arkadaşım ye. Doğurunca sevmeye gelirsin. Belki o zamana kadar sen de kocaman göbekli bir hamile olursun.:teytey:

Bu akşam İkeaya gittik yemeğe, ben hemen bebek odalarına baktım:1rolleyes:
Ekim sonu inşallah. Al buda sanaŞeniz

Çok teşekkür ederim...:teytey:

Ağzına sağlık vallahi. Ne kadar gebelik üzerine makale varsa oku ne kadar gebelikle ilgili kitap varsa oku sonra gel de kafan karışmasın.:uhm:
Bundan sonra çok fazla karıştırmıycam kitap falan. Olumlu düşünmeye çalışıyorum, bu akşamdan itibaren.:1rolleyes:

bacım bırak artık şu dışarda yeme işlerini ya Allah Allah..yasakkelime
vücudunu ne hale sokuyorsun dışarda yiyerek farkında değilmisin?
sen artık bir can taşıyorsun içinde neden katkılı yiyecekler tüketiyorsunkii:mymeka:
gülben ergenin bir yazısını okudum geçende o da biliyorsun bizim gibi ilk bebeğini kaybetmişti.ikinci bebeği için konserve,donudurulmuş ürünler ve katkılı gıdalardan olabildiğince uzak durmuş 2.hamileliğinde..
vücudumuza ciddi anlamda zarar veriyoruz..
hadi seni düşünmüyorum böcüğümü düşünüyorum ben..yeme artıkklava:

bacım bırak artık şu dışarda yeme işlerini ya Allah Allah..yasakkelime
hadi seni düşünmüyorum böcüğümü düşünüyorum ben..yeme artıkklava:

Hafta içi bazı günler ve hafta sonu dışarda yeriz. Alışkanlık olmuş.
Ama artık daha çok dikkat edicem tabi. Mesela küçük bir hamburger canım isterse yanında kola içmiycem yada patates kızartması yemiycem.
9 ay boyunca sabretmek çok zor ama bebişler için mecburuz.fisfisfis

Bende şuan 11 haftalık hamileyim. TSH değerim normal iken (1,9) geçen pazar günü ölçtürdüm 0,62 çıktı. Doktoruma sordum birşey olmaz dedi ama yine de endişeliyim. Endokronoloji uzmanıma gideceğim yakın zamanda sizlerde bu tip sorun oldu mu?

canım üzme kendini bak tedavisi varmışşş....
bebişini düşün ona hissettirme bunu......

Slm.canım,a.s.öncelikle bebişin hayırlı olsun.Endişelerini anlayabiliyorum çünkü aynı sorunları az çok bende yaşadım.Benimde tsh değerim 5,29 du ama ben hamilelikten önce tedaviye başlamıştım,sonra hamile kaldım ve ne yazıkki ilk hamileliğimde düşük oldu.Şimdi yine hamişim ve bu sefer herşeyin yolunda gitmesi için Allah ıma sürekli dualar ediyorum vede sıksık tsh.değerlerime baktırıyorum.Günde 1 tanede tefor kullanıyorum.Hiç merak etme ve stres yapma biliyosun stres herşeyden çok daha fazla tehlikeli sonuçta tedavisi var canım,önce kendine sonrada bebişine ii bak annesi

ilk önce tebrik ederim çokk sevindimm.rabbim yardımcın olsun.lütfenn olumlu düşünn bol bol dua et allahın izniyle herşey yolunda gidecek (en azından benim içime öle doğuyor)(buarada hisselerim çok kuvvetlidir)benimde hcg değerimde bulgu:1 referans değeri:0-5,3 çıktı regli olmama 4 gün var hcg sonucundan birşey anlamadım.beklemek zorundayım malesefff 4 gün geçermi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…