Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Tebrikler seydam, Rabbim anali-babali büyütsün insallah

Keciboynuzunu bende duydum kizlar, özellikle pekmezi. Benimki hic yemez pekmezide. Artik yicek baska yolu yok.
Caksir otunu bende buldum internette. Ama almancasi ne cacaba? Onu bulamadim

Slm benim esimdede aynisi var hem hareketlilik az hem sprm ben 3 yillik evliyim 1 asilamm var bu konuda bi gelisme yasarsan bulgilendrrsen coook sevnrm yada uyguladign bise olursa ggecmsolsn hepimize meevlam gonlumuze goreversne

ayfercim çakşır otu google yaz zaten cıkıyor almancasını ne yapacaksın bunun adı bu ben bunun faydasını gören cok duydum hakka bır kaç bılgı sana lınkı yolluyorum

http://www.kadinlarkulubu.com/infer...ni-sayisini-caogaltiyormus-deneyen-varmi.html

Çakşır Otu Faydası Nedir

https://www.google.com.tr/search?q=...j8&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=93&ie=UTF-8

şeydacımm bebeğin aynı senn ya bukadar olurr cok tatlı bişeyy rabbım nazarlar korusunn..senınd sesını duyduguma sevındim ıkınızıde öpüyorum

Kızlar doktordan geldik. allahıma şükür açılma yok rahimde,suları iyi,1900 kiloları aynı ikiside,biri baş aşağı duruyo...kpntroller sıklaştı haftaya cumartesi yine kontrol var.bizden bu kadar.bugün ilk defa bu kadar şiştiğimi gördümdiz kapağımdan aşağısı fena

Canim ayaklarini yukari kaldirip en az 20dk öyle dur. Birde bol bol yürü canim en az 10 dk. Allah kolaylik saglik sihhat versin.

Canim ayaklarini yukari kaldirip en az 20dk öyle dur. Birde bol bol yürü canim en az 10 dk. Allah kolaylik saglik sihhat versin.

Yürüyebilsem:))çok ağırlaştım canım ya.zaten doktor 6 aylıkken yasakladı artık yürüyüşü.ikiz hamileliği zormuş anacım:)darısı sana olsun inşallah:))

canım benım sedefim cok az kaldı sayılı haftalar rabbım hayırlısıyla kurtarsın ınsallah ayaklarını yükseğe kaldır ve bol su iç şişlik normal 2 bebiş taşımak kolay değil benımde elim ayağım bazen şişiyor

Burda caksir otunun suyu yok sadece cayi varmis. Ise yarar mi acaba?

canım zaten suyu değil otu olacak suyunu ben bılmıyorum

Ewet canım az kaldı.şükrediyorum zaten,olmuyo olmuyo diye ağlıyodum sonra allah bana iki tane birden verdi:)doğduklarında küvöze gerek kalmaz inş.onlarada zor olur banada.

Ewet canım az kaldı.şükrediyorum zaten,olmuyo olmuyo diye ağlıyodum sonra allah bana iki tane birden verdi:)doğduklarında küvöze gerek kalmaz inş.onlarada zor olur banada.

sedefcim inşallah küveze girmezler girselerde önemli değil yeterki sağlıklı olsunlar ama maşallah gelişimleri çok iyi hep böyle gitsin

sedefcim inşallah küveze girmezler girselerde önemli değil yeterki sağlıklı olsunlar ama maşallah gelişimleri çok iyi hep böyle gitsin

İnşallah böyle giderlerde 2,5 a yaklaşır kiloları:)sen nasılsın sultancım.nasıl gidiyo başladımı sırt bel ağrıların.hala çalışıyosun dimi,çok zorlama kendini.

Selar canim arkadaslarim nasilsinizzz hepinizi coook ozledim Songul, Sedef, Suay, Seyda, Sinem, Ayse, Ayfer, Zeynep ve diger ismini yazmayi unuttugum arkadaslarim nasilsini? Benim oglum cok aglak bi bebek 3 ay 7 gunluk oldu aglakligi bitmedi cok sukur gaz problemimizi atlattik amma cok zor gunlerdi o gunler (( , firsat buldukca aranizda olucam Songul o kadar da dedim hamileyke amma Aras abisine benzemedi uslu olmadi, Sedefim Suayim ikinizin de bebeginin gelmesine az kalmis tebrikler, Nartanem hamileymissin tebrik ederim ALLAHIM sag salim kucagina almani nasip etsin INSALLAH AMIN
Bu da bizim kucuk noelimiz

Alahıl yarabbim şu güzelliğe bak:))çok tatlı bebeğin:)maşallahkızzz tek oğlana çok zor diyonben napıyım nerelere gidiyim

Alahıl yarabbim şu güzelliğe bak:))çok tatlı bebeğin:)maşallahkızzz tek oğlana çok zor diyonben napıyım nerelere gidiyim

Canim INSALLAH senin bebeklerin uslu olur yoksa cok zor (( annen ve ya kv sende kalirsa iyi olur ben iki ay hic uyumadim hem lohusalik depresyonuna girdim bu bebegi bu kadar isterken beklerken nasil olur da simdi bakamiyorum diye dusunuyodum hep surekli agliyodum cok sukur atlattim o gunleri , hamile arkadaslarimmm doya doya yatin dinlenin sonra cok ozlersiniz bu gunleri :))))

İnşallah böyle giderlerde 2,5 a yaklaşır kiloları:)sen nasılsın sultancım.nasıl gidiyo başladımı sırt bel ağrıların.hala çalışıyosun dimi,çok zorlama kendini.

ınsallah kıloları güzel olur sen ıcını ferah tut benım belın ağrıyor ama yapacak bırsey yok doktor ne magnezyum nede kalsıyum vermıyor bel ağrısı normal dıyor evet çalışıyorum cok sükür rahat gıdıp gelıyorum inşallah sonuna kadar böyle olur bızım kız cok oynak kıpır kıpır yerınde durmuyor bazen mıdem bulanıyor cok yıyemıyorum

oy oy yerım ben bu yakışıklı noelınızı kız kocaman olmuş bu maşallah süpanallah bızde senı özledık sıkıntıları atlattığına sevındım evet bızım ıcınde sayılı günler kaldı umarım hersey güzel geçer bızım içinde

Canim bu kocaman olana kadar ben neler cektim :))) canim INSALLAH sizin bebekleriniz uslu olur , simdi askim yavrumun her bana gulumsediginde ALLAHA binlerce kez sukr ediyorum ALLAHIM isteyen bekleyen her kese nasip etsin bu mukemmel duyguyu anne olmak cok ozel ve cok guzel bisey anlatilmaz yasanir

cnmm çok tatlı bebegin Rabbim nazarlardan korusun hayırlı evlat olsun sağlıkla büyüsün inşşş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…