Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Yok canım belli değil cumartesi ultrasonda belli olur

hadi hayırlısı tatlım, hemen paylaş buradan merakla bekliyoruz :) bende ikizlerim olsun istiyorum, gerçi bakmak zor olur ama olsun Rabbim yarıdım eder elbet. nasip kısmet, sülalemizde de hiç yok ama Allah ol dedikten sonra

İşallah canım. Bende pek göbek kalmadı yanı varda bana göre ben hamılelıkten önce aşırı zayıftım karnım sırtıma yapışıyodu desem yerı vardı. Yanı o duruma göre evet var. Ama baktığında rahatsız edem bı göbeğim yok. Ayy ne karışık oldu ilk ay çok vardı 3 ay içinde yok denecek kadar azaldı. Ama daha adet olmadım. Adet oluncada gidiyomuş göbek.

Selam iyi geceler kizlar iyisinizdir insallah bugun bız foktordaydik kızım yine ters dönmüş fazla riks almayalım yarın sezeryan yapalım dedi bugun saat 06:00 da sezeryana gireceğim ezandan sonra yola çıkacağım dünde uyuyamamistim gidip bı iki saat kestireyim dua ederseniz sevinirim Rabb'ime emanet olun...

aa cnm senın bebkte masalla annecıgıne oyun edıyo
ınsalla sağlıkla alırsın güzel yavrunu kucağına dualarımız senın bebegın ve tum doğum yapıcak annler ıcın
ılk fırsatta bızlere haber et gecmıste sana haksızlık ettysk hakkın helal et arkadasım

Heya hic sorma songulum cok oyunbaz bu kiz dur bakalım daha ne oyunlar etcek bize neyse hayırlısı ile bı kucağıma alırsam bütün oyunlarını unutuveririm cok tesekkur ederim guzel temennilerin icin helal olsun bizde hak yok rıza var olur oyle yanlış anlaşılmalar malum sanal ortam kimse kimsenin ne olduğunu bilemez Rabbim biliyor ya yeter bize Hata bız kullara af ise yaradana yakışır beni uyku yutmadı yine bu gece her gece bdan ağrılarından sancılardan uyuyanazdim bugunse heyecandan meraktan uyuyaniyorum iyi mı?

Ayy cok heyecanlı:)bebeğini kucagına almışsındır heralde tatlımrabbim ikinizide korusun

kızlar ben bu çörekotu+bal+tarçın karışımını yapmadan önce reglim bittikten 10-13 gün sonra yumurta akı kıvamında (yumurtlama zamanı gelen) sıvım gelirdi veya hiç gelmezdi, şimdi ise daha 3 gün oldu reglim biteli hemen geldi, bu normal mi sizce? ben şimdi nasıl hesaplıcam yumurtlama zamanımı? erken olmuş olabilirmi?

tatlım benım benım dr um derkı adet bıtımı gun aşırı calısın zaman zaman erken yada gec yumurtlama oluyormuş böylece kaçırmamış olursun yumurtlamayı
çörek otnda erken yumurtlama olabılıyo ben bı oncekı ay 28 günde yumurtlamışken karışımda 18.gın yumurtladım

çOK TŞK EDERİM CANLARIM AMA FIRSATIM OLMADI TOPİKTE KİMSE YOKTU SÖYLEYEMEDİM hA BU ARADA MESUDE DOĞUM YAPMIŞ OLMALI HABERİ OLAN VAR MI KIZLAR

Ayy cok heyecanlı:)bebeğini kucagına almışsındır heralde tatlımrabbim ikinizide korusun

çOK TŞK EDERİM CANLARIM AMA FIRSATIM OLMADI TOPİKTE KİMSE YOKTU SÖYLEYEMEDİM hA BU ARADA MESUDE DOĞUM YAPMIŞ OLMALI HABERİ OLAN VAR MI KIZLAR

Evet aldım cnm yeni evimize geldik ben duş aldım kızımda uyuyor ikimizde iyiyiz cok şükür tesekkur ederiz

bende aynen dediğin gibi reglimin bittiği gün akşam başladım mesaiye, sonra iki günde bir kaçırmak istemiyorum.hatta eşime regliyken adet bitiminde sadece bir kere sonra yumurtlama zamanını beklicez demiştim :) sonra değiştirdim baktım sıvım geldi, eşimde şaşırdı tabi. gerçi onun işine gelir... ya aslında Rabbim rast getirsin, bunlar sadece fiili dua için. yoktan var eden Rabbim ol dedikten sonra saat dakika farketmez, verdiğine hesapsız veren Allahım, bizlerede sağlıklı hayırlı ve salih evlatlar lutfetsin inş.

hey gebe kadınnasılsın bakalım
bılmem farkındamısın yaza gebe gırdın
b daha hcg yaptırınmı

İyiym canım yok başka test yaptırmadım gerek görmedi heralde doktor.sabah idrar testi yaptım çok hoşuma gidiyo ikinci çizgi görmek)ama çok korkuyom canım ya diğer topikten bazı arkadaşların kanaması oluyo bazıları düşük yapıyo.dün rüyamda benimde kanamam oluyodu çok korkuyom bişey olcak die

selamm hanimlarrrrrrrr nasilsinizzz evimi tasidim filan derkenn yoruldum yaaaa(( biz iyiyiz allahima sukurler olsunn.. haftaya cuma randevumuz var ve dr um sonunda cinsiyetini solicek sanirim:)))) buarada ben angelsounds kalp atisi dinleme cihazi aldimm yarin elimde olur:))) ayin 29 unda tr ye geliorumm 1 haftaligina bana esime ve yavruma iyi gelicek eminimm dugun var oynicam:)))) hepiniz aklimdasinizz beni unutmayin optum hepinizii... buarada sedef bebegini saglikla sihhatla kucagina almayi nasip eylesin yuce rabbim..herkeze hayirli gunler diliorumm optum sizlerii

kizlar selam nasilsiniz? iyisinizdir INSALLAH ,
Seydam canim gecmis olsun kanaman olmus cok sukur bebek iyiymis cok sevindim ikinizinde iyi olmasina,
Sedef tatlim INSALLAH cumartesi bebisi gorecekmissin INSALLAH hayirlisiyla gorurusun kalp atisi da duyulacak sanirim ,
Songulcum yaren nasil oldu ? iyilesti mi? gecmis olsun kuzuma , aras nasil seker pare yeni fotosunu koysana ozledim onu,
Mesudecim tebrik ederim kizini kucagina almissin zaman ne cabuk geciyor bu topige ilk geldiginde 12 haftaliktiniz ALLAH anali babali buyutsun hayirli evlat olur INSALLAH bebisin resmini isteriz bu arada ne cabuk eve ciktiniz 1 gun sonra evdeydin:26::26::26: burda 3-5 gun eve birakmiyolar,
Sinem faceden gordum MASALLAH iyisiniz sevindim yeni evin hayirli olsun saglikla oturun INSALLAH bebis ugur getirir size AMIN, biz de yeni ev alacagiz INSALLAH 1-2 ay icinde bebek dogana kadar hazir olalim istiyoruz , ya kizlar benim agrilarim cok var ayagin cok fena agriyor yuruyemiyorum evden disari cikamiyorum kac gundur songul canim boyle olmasi normal mi? dr randevum onumuzdeki hafta , benden bu kadar opuyorum hepinizi kendinize iyi bakin
delibando ismini bilmiyorum ALLAHIM tez zamanda sana anne olmayi nasip etsin INSALLAH , bu ay sonu bize mujdeyi verirsin hayirlisiyla umarim AMIN AMIN AMIN... ALLAHA emanet olun...

:)teşekkür ederim inş rabbim korur bebeğimi bebeklerimizi.sağ salim kucagımıza almak nasip olsun.
Ewet canım cumartesi ultrason var ama daha 24 günlük olacak bilmem kalp atışı duyulurmu...
Eki Görüntüle 734640 kizlar bu arada biz bu takimi begendik ve almaya karar verdik nasil sizce?

Oda çook şirin canım biz sadece küçük beşik alcaz:)doğumdan 3,4 ay sonra yeni ewimize taşıncaz o zaman oda yaparım şimdiki ewimde çocuk odası yok.allah gZl günlerde kullanmayı nasip etsin bebişine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…