Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

kızlar bızde kacalımmı 8 saat sonra aras kocaman bakar

Son düzenleme:
ayy evet kaçalımmyaa eblim ağrıdı eelktrkte gtii gelcek gb, değil..notebook şarzı bitmeden kaçalımm..

günaydın kızlar nasılsınız

canım tebrık ederim inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi bende senı cok tebrık ederim değerin cok güzel

canım benım adete 3 gün varken yatım 69.7 cıktı bugün 32 günüm dr. haftaya cumartesi gel dedi gelmeden bır gün önce tekrar kan testını yenıle dedı bende kan pıhtılaşması olduğu için iğneye başlıyacağız değerim inşallah o güne kadar yükselir sende içini ferah tut kafana takma daha yakında kalp atışlarınıda duyacağız inşallah ama genelde kalp atışları 6-7-8 haftalarda duyulurmuş

<ayy canım benm yaaa..nasıl sevindim anlatamm yaaa..
rabbm br daha üzmesin seni..sınava tabi tutumasın kuzum...
hamilliğin sorunsuz şeklide sonlansın bebğini kucana alsınn kuşş ayy listeye eklim hemen kuzumuuu

seydacım senın için sürekli dua ediyorum inşallah meleğine kavuşacaksın kuzum benım toprağım sen yeter kı huzurlu ol ben her zaman sükrettım yınede ediyorum veren allah alan allah o yüzden yıne allahıma emanet rabbım sanada bu duyguyu hemen yaşatsın inşallah

Huhuu kızlar nerdesinizzz acaba..millet şubatta topik açmış 888 küsür olmuş biizm sayfa 239 da .tabe bu benim linkli sayfama göre..puff uyuz oldum şimdi hee.açaba topin isminimi değiştrsem ya

ya aslında adı uğurlu topik tüm anneler hamiş kalıyor desen saldırırlar herhalde şaka bır yana herkes bebişleriyle uğraşıyor sanırım

Cnm benim ya cok sevindim gercektn deger olayi herkeste degisiyo nil 5 gun gecikmeyle 19 degerle kucagina aldi srninde gerekli onlemlerin alinacak ve insalla 2o13 te anne olucaksin kese kalp atisinda hbrlerini bekliuorum

inşallah yarenım benımde bu sefer içim cok huzurlu rabbıme sığındım

Son düzenleme:
ay tabi canim bizi sakin yalniz birakmayin listedeki 6 kisi de takilsin pesimizden gelsin MASALLAH 2013 ugurlu geldi sanki ALLAHIM hepimizin bebegini kucagimiza almayi nasip etsin INSALLAH AMINNNNNN
Kızlar ben geldimmm aşılamam oldu Allaha şükür hersey yolunda gitti 3saat hastanede yattım inş tutar hayırlısıyla
canim asilaman hayirli olsun INSALLAH 14 gunun sonunda mujde verirsin ALLAHIM nasip etsin INSALLAH AMINNNNN
hem ben Seydadan da guzel haberler bekliyorum bu ay ve inaniyorum onunda mujdeyi verecegine kisacasi iki mujdemiz yolda geliyoooorrrrrr
canim cok tebrik ederim ALLAHIM sana kolay ve saglikli hamilelik nasip etsin INSALLAH AMIN canim degerin cok iyi bence topikin ikizleri geliyor
sakin sigara iciyim deme bebegine cok zararli onu dusun ne kadar isdegini dusun sakin onu zehirleme senin simdi saglikli beslenmen gerek annelik fedakarlik ister sigarayi tamamen hayatindan cikarmalisin bebegin icin
canim persembe muhtemelen keseyi gorursun kalp atisi icin 2 hafta sonra cagirir tahminimce ben 4+6da keseyi gordum 6+6da kalp atisini duydum darisi basina INSALLAH

Selam kızlar nasılsınız. Ben şuan yatak içindeyim uyucm bakayım dedim sizlere. Emir malum yaramaz çocuk :) görmeyenler albüme bakabilir 3 tane resmi var :)

Seydacim arkadaş olarak ekledim kabul et yoksa göremezsin. Yorulmak ne ölüyorum valla kollarımda derman kalmadı emiri taşımaktan

aaa ama bende gormek istiyorum cok merak ettim emir bebegi hadi beni de ekle

arkandayım delyam sen merak etme kız bırakırmıyız burayım nerden nereye

kızlar bıraz önce masamda otururken hapşırdım ve kesığım acıdı resmen bırsey olurmu cok korktum

arkandayım delyam sen merak etme kız bırakırmıyız burayım nerden nereye

canim kendini koruyosun dimi? sakin is falan yapayim deme ayakta cok kalma, bulantilar basladimi? bende 6-7. haftalarda baslamisti cok fenaydi ama yine guzel duygular

kızlar bıraz önce masamda otururken hapşırdım ve kesığım acıdı resmen bırsey olurmu cok korktum

canim korkma bende de oyleydi her hapsirdigimda tuvalete kacip bakiyordum ama normal hapsirirken burnunu elinle tut yavas olsun ben hala oyle yapiyorum

canim kendini koruyosun dimi? sakin is falan yapayim deme ayakta cok kalma, bulantilar basladimi? bende 6-7. haftalarda baslamisti cok fenaydi ama yine guzel duygular

delyam canım benım cok şükür şimdilik bulantı yok ama sonradan olursa ılemem tabı yok iş yapmıyorum masa başı çalışıyorum sabah 7 akşam 6:30 cıkıyorum akşama kadar otur çalış omuzlarım ağrıyor eve gidince hemen uzanıp ayaklarımı yükseğe kaldırıyorum sen nasılsın bebiş nasıl benımde cumartesi kontrolüm var :18:

canim korkma bende de oyleydi her hapsirdigimda tuvalete kacip bakiyordum ama normal hapsirirken burnunu elinle tut yavas olsun ben hala oyle yapiyorum

aynem bende hemen tuvalete koştum canım ya desene aynı stresi yaşıyor herkes tamam bundan sonra burnumu tutarım

canim biz zor bebek sahibi oldugumuz icin hep korkuyoruz o yuzden ayni stresi yasiyoruz sanirim:26:
canim cok sukur bizde iyiyiz bizimde randevumuz pazartesi ya bazen karnimda pir-pir hissediyorum acaba bebek mi degil mi aklima takiliyor bu kadar erken hissedilirmi ki acaba? 16. haftadayiz

canim neden katilmiyosun sohbete? iyi misin? bulantilarin nasil gecti mi biraz?

gunaydin hatunlar nasilsiniz bakalim..sultancim hayirli olsun canim allahim saglikla sihhatla tek nefeste kucagina almayi nasip eylesin..biz allaha sukurler olsun iyiyiz kahvaltimizi yapiyoruz:)))

Slm kızlar ya siz ne gzl hamilesiniz(bende çok istiyorum artık..kızlar bişey sorcam ben hep normal doğum istedim bebeğimi normal doğuracam o anı yaşıycam dedim.ama şimdi tüpe geçiceztüp bebekte normal doğum yapan tanıdıklarınız varmı.izin veriliyomu normal doğuma??sonuçta normal bi gebelik oluyo

maşallah süpanallah kesın bebiş hissediyorsun çoğu insan 16 hıssediyor canım benım dıkkat et kendıne darısı başımıza inş.

gunaydin hatunlar nasilsiniz bakalim..sultancim hayirli olsun canim allahim saglikla sihhatla tek nefeste kucagina almayi nasip eylesin..biz allaha sukurler olsun iyiyiz kahvaltimizi yapiyoruz:)))

sağol sinemcim teşekkür ederim inş. sağlıkla büyür kuzum bak bak almanyalarda anne bebişi kahvaltı yapıyor afıyet olsun canım benım gurbetde ne zor zor şimdi allah kolaylık versın canım benım alıştınmı almanya ya benımde halamlar hamburg da yaşıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…