Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

delyammmm napıorsun

Tatlim ya biz bi turlu bulusamadik yaa sen cikiyorsun ben giriyorum, ben cikiyorum sen giriyosun
bu arada sedef nerde merak ettim ruyamda onu 6 haftalik hamile gordum:26: Ayferi de cok merak ediyorum INSALLAH her sey yolundadir
ben pazartesi bhcg-yi tekrarliycam INSALLAH ALLAH yuzumu guldurur degerim yukselmis olur sanirim persembe ya da cuma dra giderim :26:

aaaaa ben geldim kimsecikler yok nerelere kaçtınız kızlar saat 11 geliyo kimsecikler gelmemiş tühh yaaa saat geç olmasaydı songüle bi msj atardım herkes gelirdi ..... nese bende gidim yarın gelrim inş yinee özleyin beni anacım olur mu ....

kızlar herkese günaydın
bugün herkese sağlıklı,mutlu,bolekşınlı,bol bebiş haberleri
alacağınız bir pazar diliyorum inşallah hepimiz bir an önce bebişlerimize kavuşuruz.

beni sorcak olursanız ben bu aydan hiç ümitli değildim
benim BAT 25 ocak ama ben dün akşam iğne tesri yaptım
sabahki sonuç iğne olduğu gibi duruyodu
yani hem benim bebiş yok hemde iğne testi bir kez daha
tesçillenmiş oldu gerçi pazar pazar canım sıkılmadı değil ama
elden gelen bişey yok

ooffffff zaten hiçbirinizde yoksunuz moralimde bozuk sıkıldım ben yaaaaa
ben çalışıyorum ama siz benim yerimede kocişlerinizle gezin
öpüyorum hepinizi

kimsecikler de yok kıslar enim karnım cok agrıyorr dayanamıyorum
sıcak su torbası koydum ayagımın altına adet olacam sankii ama
daha bugün 23 günüü erken ama cok agrım var

oyyy kuzum benim:)girmiyorum pek canım ya sebebinide bilmiyorumumutsuzum iyice.rüyan inş hayıra çıkar bitanem..bu ay ben kist için doğum kont hapı kullanıyorum pek mümkün değil yani hamiş kalmam...hapım bitmek üzere önümüzdeki cumartesi doktora gidecem inş kist gitmiştir şimdilik bebekten önce tek duam bu canım.bide kist çıkmasın başıma.kist gittyse aşılama yapılcak tekrar...bu seferde tutmazsa 2-3 ay kadar bekleyip tüpe geçmek istiyorum canım...aşılamaya zaten sürekli masraf ediyoruz hiç değilse tüpün tutma ihtimali daha yüksek..maddi manevi her anlamda allah yardımcımız olsun...

kimsecikler de yok kıslar enim karnım cok agrıyorr dayanamıyorum
sıcak su torbası koydum ayagımın altına adet olacam sankii ama
daha bugün 23 günüü erken ama cok agrım var

kuzum pek yazamıyorum ben ama okuyorum yazdıklarınızı..üşütmüş olmayasın canım...aman dikkat et kendine ayaklarını hep sıcak tut valla ben yatarken bile çıkarmıyom çorapları:)kansızlık var ayaklarım hiç ısınmaz benim.sende dikkat et kendine inş hayırlı haberlerini bekliyorum

Camim bende asilamadan onceki ay d.kontrol hapi kullanmistim dr rahim asilama icin temizlensin amaciyla vermisti bu hapi kullaninca asilamanin tutma sansi yuksekmis INSALLAH ruyam gercek cikar asilamadan guzel sonuc alirsin . Bi de yalnis hatirlamiyosam Lamise de asilamadan once dru korunma vermisti:26::26::26:

canım bende hapın koruma etkisi öbür ayda devam eder diye korkuyorum hatta doktoruma soracaktım...

canım bende hapın koruma etkisi öbür ayda devam eder diye korkuyorum hatta doktoruma soracaktım...

canim bende korkmustum etkisi kalir diye ama yok kalmiyor merak etme hem asilamadan sonra 2 saat yat hastaneden eve gelince yine yat wc ve yemek disinda kalkma 2-3 gun, annenlere yakinsan hatta onlara git daha rahat olursun. INSALLAH bu sefer guzel haberlerle gelirsin bir de asilamadan sonra nete cok girme asilama topiklerini cok okuma kendini dinleme belirti arama mumkunse asilama hakkinda hic dusunme bile, kendini strese sokma

Son düzenleme:

inş canım ya..düşünmemeye calışıyorum ama elde dğil..inş 2013 bari umut olsun benim gibilere.

Iyı akşamlar kızlar artık bı turlu denk gelemıyoz. Sağolsun eymen sayesınde sureklı uykusuzum o yuzden sızın nete gırdığınız zamanlarda uyuyo oluyorum. Ama aklım hep sızde gunduzde ara ara gırıp okumaya çalışıyorum. Benden haberler boyle sızler nasılsınız. Songulcum çok geçmış olsun şimdi nasıl oldu yaren umarım ıyıdır.

cnm arkadasım hoşgeldın
bızım uaflıga nazarmı degdı yoksa gaz llayı dımı bızım yarende 2 ayı bulmuştu cnm zınco duzene sokmuştu
çocuklar sımdı ıyıler cnm cok sukur yarın arasın kontrol var yıne
2 gundur sıkıntıdan uykusuzlutan benım sutum azaldı artttrma cabası ıcerısındeyın sıra bana geldı anlayacagım
ee sen daha neler yapıyon

perşembe günü doktora gidip kan verdim beta hcg 1100 den 810 a düşmüştü sonucunda düşük yaptığımı söyleyip direk kürtaja aldılar (( bebeğimin düştüğünü söylediler 2 gün sonra kontrol için gittiğim de beta 810 dan 879 a yükselmişti bu sefer de dış gebelik dediler dün gece yatış verdiler meteroksat diye iğne vurup gebeliği sonlandıracaklarını söylediler 1 gece yattım bugün çıktım neler çektim bir bilseniz ((((((((((( ne olduğunu nasıl olduğunu anlamadım psikolojim bozuldu (( çarşamba tekrar kontrole gidip kan değerlerime bakılacak.
Rabbim kimsenin başına vermesin

ay canım benm sevincin kursagında kaldı demek.
gecmiş olsun(

igneden sonra gebelık sonlandı mı?kendi kendinemi düşecekmiş?
napalım canm kader böleymiş..beterin beteri var.bende 6aylıkken kaybettim o yüsden seni kendimden sanslı görüyorum.
umarım bir daha yasamassın.psıkolojni hemen toparlamalısın..bu cok önemli..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…