Bebek Arabası Markaları

amyjegga

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2024
107
40
Selam kızlar hamileyim bi kaç ay sonra bebek alışverişine başlıcaz ama ben araştırmalara şimdiden başladım bebek arabası markaları konusunda kararsız kaldım

• Kraft
  • Kanz
  • Prego
  • Pierre Cardin

Bu markalardan hangisini önerirsiniz kolay sürüşlü olması, kolay katlanması, çok yer kaplamaması ve sağlamlığı açısından

Kanz vgo kullanıyorum şuan bebek küçük olduğu için pusetle birlikte kullanıyorum puset takılıyken haliyle katlanamıyor ama büyüdüğünde normal oturma alanı ile katlanabiliyor rahatlıkla. Hem konforlu hem rahat. İki eksisi var. güneş koruma kumaşını pusetin tutma yerinin üstünden geçiyor olması modeli araştırınca ne demek istediğimi anlarsınız. Puset örtüsü örttüğüm zaman düzgün durmuyor bir noktada toplanıyor. Bir de ayak korumalığı oluyormuş sanırım rüzgardan vs korumak için. Ona dikkat etmedim hiç alırken bunda o yok Onun dışında şık ve sağlam.

Prego axis aldım çok memnunum. Sürüşü çok güzel katlanması da küçücük olmasa da elde taşınabilir ağırlıkta. Pusetiyle beraber almıştım memnunum 2 aydır kullanıyoruz

Prego axis aldım çok memnunum. Sürüşü çok güzel katlanması da küçücük olmasa da elde taşınabilir ağırlıkta. Pusetiyle beraber almıştım memnunum 2 aydır kullanıyoruz
Prego Venüs kullanıyor arkadaşım o da çok memnun sürüşü çok rahat kolay katlanıyor diyor sanırım pregolar daha çok tercih ediliyor

Prego Venüs kullanıyor arkadaşım o da çok memnun sürüşü çok rahat kolay katlanıyor diyor sanırım pregolar daha çok tercih ediliyor
Venüs’e bakmıştım sanki dönmüyor muydu ağır mıydı hatırlayamadım ama prego sağlam arkadaşlarım da prego ve kanz aldılar. Bütçen varsa cybex daha iyi ama

Selam kızlar hamileyim bi kaç ay sonra bebek alışverişine başlıcaz ama ben araştırmalara şimdiden başladım bebek arabası markaları konusunda kararsız kaldım

• Kraft
  • Kanz
  • Prego
  • Pierre Cardin

Bu markalardan hangisini önerirsiniz kolay sürüşlü olması, kolay katlanması, çok yer kaplamaması ve sağlamlığı açısından
Kraft kullanıyorum memnunum

• Kraft
  • Kanz
  • Prego
  • Pierre Cardin

Kanz easy go kullanıyorum çok memnunum katlaması çok rahat sürüşüde çok rahat alüminyum kasa sağlamlığıda iyi

X