bebeğinzin ilk hareketinde ne hissettnzz

e_didem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2007
47
0
a.s.o günü o anı mutlaka hatrlıosunzdur bebeğnizi ilk kez hissettinizde ne tepki verdnz nasl bi duygu içndeydnz?sositososito

ooof ooof ben daha anne olmadım ama ilk hareketinde ben kesşn ağlarım..Sveinçten yerimde duramam ve hareketlerini hissetmek için kesinlikle uyumam gece hareket ederde be kaçırırım diye ....

ooof ooof ben daha anne olmadım ama ilk hareketinde ben kesşn ağlarım..Sveinçten yerimde duramam ve hareketlerini hissetmek için kesinlikle uyumam gece hareket ederde be kaçırırım diye ....

olursun olrsun mrk etme sen de en kısa zmnda burya yazrsın nasl ağladıınıyerimseniben

21 haftalık hamileyim allah olmayanlarada versin inşallah anlatılmaz çünkü hele bide dışarıdan derinin üstünden görmeye başlayınca tamam diyosun artık ben yakında meleğime kavuşacam benimki genelde ben uykuya dalarken hareketleniyo dualarla onu karşılıyorum

17+4 tü ilk hareketini hissettiğimde..
daha o an anladım bunu bebeğimin hareketi olduğunu..
süper bir histi.
zaten gece yatağımda uyanık olduğum bir andaydı..
harika bir duygu..
hele tekmelerini,karnında dönüşünü hissetmek ve hatta görmek ondan daha da güzel...

hareketlerini hissediyordum 16. haftadan beri fakat hiç tekme yememiştim..ilk tekmeyi 20.ci haftaları filandı karnımda pıt diye bişey oldu sol tarafımda bu ne ya dedim karnıma baktım birde ne göreyim pıt pıt bişey vuruyo hemde dışardan görülüyor..anlatılması zor bir duyguydu..o günden beri karnımı seyretmekten ve bebeğimin ne kadar kuvvetlendiğini düşünmekten kendimi alamıyorum..

ben ilk hissettiğimde 18 haftalıktı yine pc başındaydım çok güzel bir
duyguydu ve hamile olduğunu o zaman anlıyorsun işte
ama şimdi artık göbeğin sağa sola kayınca daha bir güzel oluyor benim meleğim çok hareketli bir de
allah isteyen herkese nasip etsin kimseyi boş çevirmesin

anlatilacak gibi değil kii nasil anlatayim hiç bi şeye benzemiyor.BABASINA DA GÖSTERMEK İSTİYORUM AMA TAM BABASI BAKINCA KIPIRDANMAYI KESİYOO BABASINA DAHA GÖSTERMİYO KENDİNİ BABASI BAKMAYI BIRAKINCA YİNE BAŞLIYO KIPIRDANMAYA HEP KIPIRDASIN İNŞALLAH İN DURMASIN YAVRUMUN KIPIRDANMALARI

Son düzenleme:
ben 18+3 haftalık hamileyim ama hala hissedemedim,o kadar çok istiyorum ve sabırsızlanıyorum ki hissetmek için,ama oğlum sağlıklı olsunda inşallah hissederim bigün.

kızımın minik tekmişlerine bayılıorum bende sırtüstü yatıım hiç bekletmiyo hemen çakıyo 2tane:)

evde tek başımaydım ve uyumaya calısıyordum...birden ne oldugunu anlamadan karnımda segirme seklınde atmalar hissettim..ilk gebelıgım oldugu ıcın bebgımın hareketlerı olabılecegını hıc düşünemedım..tecrubesız oldugum ıcın:) sonra bu segırmeler serileşince ve içimde ayrı bir heyecan uyandırmaya başlayınca anladımkı.bebişim dıyorkı"anne ben burdayım"..şimdi birazcık kıpırdamasın endişeleniyorum..kaydirigubbakcemile3

anlatilacak gibi değil kii nasil anlatayim hiç bi şeye benzemiyor.BABASINA DA GÖSTERMEK İSTİYORUM AMA TAM BABASI BAKINCA KIPIRDANMAYI KESİYOO BABASINA DAHA GÖSTERMİYO KENDİNİ BABASI BAKMAYI BIRAKINCA YİNE BAŞLIYO KIPIRDANMAYA HEP KIPIRDASIN İNŞALLAH İN DURMASIN YAVRUMUN KIPIRDANMALARI

gerçekten insan hiç durmasın istiyor...hep tekmelesın..gerekırse canımı acıtsın dıyor ınsan..allah isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla

slm kızlar ben 20.cı hafta hıssettım ılk hareketi ama basıma cok komık bır olay geldı kayınvaldem dedıkı ılk hıssettıgınde kıme baksan ona benzermıs bebek dedı bende ıs yerındeydım oturuyordum ıcımde pıt dıye bısı hısssettım dozlerıme kapadım kosa kosa aynaya gıttım aynanın onunde bızım temızlık personelı olan bı abımız var cöpleri topluyordu abı cekıl dedım adam hayretle noldu dıye sordu cekıl cok acıl aynaya bakmam gerekıyo dedık ve kendıme baktım ama cok gulduk arkadaslarla bakalım sonuc ne olucak,

slm kızlar ben 20.cı hafta hıssettım ılk hareketi ama basıma cok komık bır olay geldı kayınvaldem dedıkı ılk hıssettıgınde kıme baksan ona benzermıs bebek dedı bende ıs yerındeydım oturuyordum ıcımde pıt dıye bısı hısssettım dozlerıme kapadım kosa kosa aynaya gıttım aynanın onunde bızım temızlık personelı olan bı abımız var cöpleri topluyordu abı cekıl dedım adam hayretle noldu dıye sordu cekıl cok acıl aynaya bakmam gerekıyo dedık ve kendıme baktım ama cok gulduk arkadaslarla bakalım sonuc ne olucak,

hahhha çok güzelmş cidden:roflol: benzer umarımmsositososito

şu an 6,5 aylık hamileyim.İlk kez sanırım 1,5 ay önce hissettim.Ben de bilgisayar başındaydım korktum.Çünkü hareketlerini karnımdan değil de rahimden bir kanat çırpınışı gibi hissettim.Korktum çünkü daha evvel kanamalarım olmuştu yine bişiyler oluyo sandım ama o kadar şeker ki; içimde bir balık var sanki...

şu an 6,5 aylık hamileyim.İlk kez sanırım 1,5 ay önce hissettim.Ben de bilgisayar başındaydım korktum.Çünkü hareketlerini karnımdan değil de rahimden bir kanat çırpınışı gibi hissettim.Korktum çünkü daha evvel kanamalarım olmuştu yine bişiyler oluyo sandım ama o kadar şeker ki; içimde bir balık var sanki...

ne kadr güzel bi tarfi içmde bi balık var sanki..sositososito

bende 16 haftamda hissettim seyirmesini.cok güzel bişey anlatılmaz yaşanır.tekmelerinide 18.haftadan beri hissediyorum.artık babamızda hissediyor.cok hosuna gidiyor

bende oğluşumun hareketlerini 17 haftalıkken hissetmeye başladım şimdi maaşallah tekmeleri sertleşmeye başladı 20+4 günlük olduk Allah her isteyene bu duyguları yaşatır inşallah çok müthiş bi duygu içinde resmen bi canlı var :))

X