Bebeginizle Ilk Bulusmanizdaki Duygulariniz Hadi Bakalimm

bende insallah birdahaki sefere bebegimi gorebilirim ilkinde kesede bebegi goremeden aglayarak donmustum dumyam basima yikilmisti sanki!!!

Oy gulum uzulme insallah tekrar hamis kalirsin ve bu sefer bebegini gorur ve kucagina alirsin.

hayatimda aglarken gulebildigim ,iste dogmamin sebebi bu diyebildigim.gozlerim ici guldugu,sanki ruya diye hissettigim,yuzune defalarca bakip bu benimmmi benimmi diye haykirdigim.tek andi:emir_bebek:

Evet yeni hamisler ve yeni anne olanlar nerdesiniz.Bebeklerinizi ilk ultrasonda gordugunuzde yada dogumdan hemen sonra o kucuk mucizeyi gordugunuzde neler hissettiniz yazin bakalim.Super bir duygu demii.Hele dogunca nasil olcak dusunemiyorum bile heralde dunyadan baglantim kopar :))

ben ilk kucagima aldimda,dünyalar benim olmusdu o kadar güzeldi ve o kadar masum bi yüzü vardiki sanki bi melek gibiydi,doyamiyordum bakmaya canim kizim benim ama dogdukdan 4 ay sonra veda etti bize melegim inanin o kadar cok özlüyorum kisenağlama

Ben bebişimi ilk gördüğümde daha çok küçüktü fasulye kadar onu bile gördüğümde sadece ağladığımı hatırlıyorum sonunda geldin annecim dedim.Bir hafta sonra gittiğimde dahada büyümüştü kollarını bacaklarını seçebiliyordum ogün meleğimi son görüşüm oldu.Hastaneden çıktığımda artık anne değildim minicik kalbi dayanamamış sanki ogünden beri nefes alamıyorum tekrar hamile kalmak istiyorum ama artık uğraşacak sabredecek gücü kendimde bulamıyorum.Arkadaşım bebeğini kaybettiğinde 'üzülme tekrar olur' dediğimi hatırlıyorum şimdi bana söyleyenleri boğmak istiyorum arkadaşımda aynı şeyi düşünmüştür.Sanırım meleğimle birlikte bende öldüm...
hepiniz hayırlısıyla kavuşun bebişlerinize rabbim sizi hiç ayırmasın....

elifcim cok aci birsey,seni anliyorum.anne kalbi dayanmiyor böyle aciya,üzülme tekrar bebegin olur diyenlere bende ,cok kiziyordum onun yeri baskaydi.nefisem kizim öldü diye kahrolurken,baskalarin tekrar yaparsiniz kelimesi beni cileden cikartiyordu,sanki hic bi degeri yok gibi konusuyorlardi.ama ne yaparsin isde,onlarda kendilerince teselli etmeye calisiyorlar,

ben bebeğimi sadece bir defa gördüm erik kadar bişidi ogün son görüşüm de oldu aynı zamanda dilerim kimse bebeğini o yada bu yüzden kaybetmez dilerim tüm melekler sağlık ve sıhhatle gelirler ilk nefeslerini aldıkları dakikada olduğu gibi sewenleriyle birlikte olurlar tabi sewdikleriylede hepiniz melekleriizi sağlıkla kucaklayın kanatsız bi melek ararsanız biri siz anneer diğeriyse o saf ve tertemiz bebekler

ben bebeğimi sadece bir defa gördüm erik kadar bişidi ogün son görüşüm de oldu aynı zamanda dilerim kimse bebeğini o yada bu yüzden kaybetmez dilerim tüm melekler sağlık ve sıhhatle gelirler ilk nefeslerini aldıkları dakikada olduğu gibi sewenleriyle birlikte olurlar tabi sewdikleriylede hepiniz melekleriizi sağlıkla kucaklayın kanatsız bi melek ararsanız biri siz anneler diğeriyse o saf ve tertemiz bebekler

bu duygu hani derler ya anlatılmaz yaşanır gerçekten o misali anlatıyor.o anki duygular o kadar saf ve temiz ki hiç bir kirlilik örtemiyor üstünü.ben ilk gördümde sadece gözlerim ona takılı kaldı dondum kaldım.

elifcim cok aci birsey,seni anliyorum.anne kalbi dayanmiyor böyle aciya,üzülme tekrar bebegin olur diyenlere bende ,cok kiziyordum onun yeri baskaydi.nefisem kizim öldü diye kahrolurken,baskalarin tekrar yaparsiniz kelimesi beni cileden cikartiyordu,sanki hic bi degeri yok gibi konusuyorlardi.ama ne yaparsin isde,onlarda kendilerince teselli etmeye calisiyorlar,

ewet canım cok acı canım hala acıyo,içim hala yanıyo Allah'ım kimseye yaşatmasın...melekler ölmesin,anneler ağlamasın....

X