bebeğinizin...

XIXBXIXARU

benim tatlımı tatlı kızım
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
522
3
arkadaşlar mrb,size bir şey soracam hepimiz ekim annesi olduğumuz için birbirimize yardım etmemiz daha kolay oluyor diye düşünüyorum bu yüzden lütfen soruma gülmeyin bebeğimle ilgili herşey beni heyecanlandırıyor ve mutlu ediyor:asigim:.sadede gelim:roflol:bebeğinize aldığınız eşyaları,kıyafetleri nerede saklıyosunuz komidin yada çocuk odası falan aldınızmı yani bebeğinize ait bir köşe varmı evinide?a.s.a.s.

canımcım bunda gülecek bişe yok rahat ol..hem zaten burda bizbizeyiz dimiyerimseniben ben şimdilik aldıklarımı torbasıyla babasının eşyalarının olduğu dolaba koyuyorum..evde en bos yer orası sayılır:1rolleyes: biraz daha fazlalastığında bende bunun için cicili bir hurc almayı düşünüyorum..:1rolleyes:

tşk ederim canım seninle doğum günlerimiz aynı bende 20+2 yim Allah kolay doğumlar nasip etsin hepimize :)))

simdilik aldiklarim posette benim..
bir iki ay sonra odasini hazirladigimda dolabina
yerlestiricem...

bizimki ablasıyla aynı odada kalcağı için şimdilik ablasının dolabına yerleştirdimm..ama evde 1 boş odam var ben şimdi onun duvarlarını boyamakla ve süslemekle meşgulümm..ikisinin oyun odası olsun istiyorum zaten karyolası ablasının odasında kalıcak park yatağını oraya koyarımm..bide şifonyeri var beşiğinin ona yerleştiririm heralde:asigim:

canım poşetlerde bide bizim boş bir çalışma odamız var orda duruyor ama ben koçtaştan çok güzel kutular dolap içi rafları aldım onda duruyor ilerleyen zamanlarda tek tek yerleşcek yerlerine bi ara resim çeker koyarım

saolun arkadaşlar.kutuların resmini koyarsan çok sevinirim değişik şeyler güzel oluyor :))

valla ldığım pek fazla bişi yok ama.aldıklarım poşette dolabın içerisinde.fazlada bakmıyorum aldıklarıma.yoksa çok heyecanlanıyorum...sırnaşık şey

Ibıarucum benim iki elbisem var biri yatak odasında aynamın üzerinde hergün bakıyorum babası da öpüyor diğeri annemlerin salonda ortada duvara asılı, diğerleri o zaman doktor erkek demişti diye biraz erkeksi giysiler poşette annemlerde saklıyorum örgüler falan hepsi bir arada bu arada Saraycım senin cinsiyet belli olmadı mı daha aynıyız seninle :içelim:doktor doğum için farklı bir gün vermediyse tabi

sevgili bızdık daha cinsiyeti belli değil canım ya.sanırım 16 sında gidecem dr ozaman umarım söyler.ama bana erkek gibi geliyor.bir oğlum var.sanki kızı yakalmak zor...:1no2:ama benim içinde açokcası önemi yok sağlıkla doğsunda o yeter.ama merakdayım tabi.:sm_cool:

sevgili bızdık daha cinsiyeti belli değil canım ya.sanırım 16 sında gidecem dr ozaman umarım söyler.ama bana erkek gibi geliyor.bir oğlum var.sanki kızı yakalmak zor...:1no2:ama benim içinde açokcası önemi yok sağlıkla doğsunda o yeter.ama merakdayım tabi.:sm_cool:

canım şuan heryer cinsiyetini söyler ben meraktan dayanamazdım hemen gider öğrenirdim Allah gönlüne göre versin a.s

X