Bebeginizin kalp atisini ilk ne zaman duydunuz??

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
Kizlar bebeginizin kalp atisini ilk kac hafta kac gunlukken duydugunuz???Bildigim kadariyla 6 haftadan itibaren duyuluyormus ama duyulmayabiliyormusda siz ilk en erken ne zaman duydunuz???

ayyy canim yaa cok saol benimde 6+4 ken randevum var insallah bende duyarim...

Sanırım duyarsın ama duymasanda sakın üzülme bu bebişlere hiç belli olmuyor 8.haftalarda duyan arkadaşlarımız var.Ben duyduğum an heyecandan konuşamamıştım çok güzel bir duygu inşallah sende bir an önce yaşarsın.

Sanırım duyarsın ama duymasanda sakın üzülme bu bebişlere hiç belli olmuyor 8.haftalarda duyan arkadaşlarımız var.Ben duyduğum an heyecandan konuşamamıştım çok güzel bir duygu inşallah sende bir an önce yaşarsın.

insallah canim benim insallah ilk gittigimde duyarimda aklmda soru isretleriyle donmem geri...:Saruboceq:

mehay sen hamilemisin...çooooooooooooooooooooooook sevindim..hiç giremez oldum internete artık,ay ne zaman aldın sonucu tekmi çoğulmu...?? anlat biraz,çok heyecanlandım.....

6+2 iken duymuştum canım
insallah bende duyarim yaa cok heyecanliyim 6+4 ken gidicem...tesekkurler cevap icin canim
mehay sen hamilemisin...çooooooooooooooooooooooook sevindim..hiç giremez oldum internete artık,ay ne zaman aldın sonucu tekmi çoğulmu...?? anlat biraz,çok heyecanlandım.....

kiz senin haberin yokmuydu pazartesi aldim sonucu tek bebis canim...:emir_bebek:

Mehaycım geç döllenmede olabilir duymassan sakın üzülme. Biz birz erken duyduk sanlıyız geneli 7. Haftada duyuluyormuş

kiz senin haberin yokmuydu pazartesi aldim sonucu tek bebis canim...:emir_bebek:[/QUOTE]

ay çok sevindim,tebrikler..bende 6+4 ken duymuştum..inş hiiiiiiiç bi sorun yaşamadan bebişini kucağına alırsın...:))

kiz senin haberin yokmuydu pazartesi aldim sonucu tek bebis canim...:emir_bebek:

ay çok sevindim,tebrikler..bende 6+4 ken duymuştum..inş hiiiiiiiç bi sorun yaşamadan bebişini kucağına alırsın...:))[/QUOTE]
insallah bende duyarim dua et bana canim ...
ben dün duyum kızlar 2 aylıkken çünkü dün öğrendim hamile olduğumu :)

cok sevindim canim..

Bizde 7+2 günlükken duyduk... İnsan gülse mi , ağlasa mı... Bilemiyor valla.... Allah kucağımıza almayı... Mis kokusunu duymayı nasip etsin...........

cnm ben 5 haftalıkken gittim sesini değil ama kendisini gördüm doktorum bak ikitane yanıp sönen şey kalbi, dedi.. 3 ayımda sesini duydum cnm

Mehaycım bende dün 6+4 günlükken duydum (yani gördüm) kalp atışlarını...
sesli olarak duymadım, ultrasondan pıt pıt atısını gördüm, sesli olarak 3-4 ayda duyuluyomuş...

X