Doğuma Hazırlık Bebeginizin kalp atış hızına gore cinsiyet tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Gurbette1anne

Guru
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2008
2.089
70
Hanimlar, asagidaki linkte bebeginizin kalp atis hizina gore cinsiyetini veriyor. Bana erkek cikti:) Fakat soyle de bir bilgi var eger kalp atis hizi 140 a kadarsa erkek, 140 in uzerindeyse kiz da deniyor. Bizimki 160 cikti bugun, aslinda kiz gibi gorunse de bu site erkek cikardi:)

Sirayla ultrason gunu; gebelik haftaniz; kalp atış hızı ni gireceksiniz. Herkes yapsin bakalim cinsiyetleri ogrenince dogrulugunu test etmis oluruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
benim bütün bulgularım kız çıkıyor zaten buda kız başımla gözüm üstüne mutlu musmutlu her ikiside kabulümüz

doktorun ulturosonda sölemedimi kalp atışı bu kadar falan die ben ordan biliyorum ama kağıtta yazıyormu bilmiyorum..

yok canım söylemedi . başka şeyleri sormaktan doktoru konuşturmadım sanırım :)))
neyse zaten ben çok ısrar edince hadi bi tahmin edeyim %51 erkek dedi :))) beni kandırmadıysa tabi

yok canım söylemedi . başka şeyleri sormaktan doktoru konuşturmadım sanırım :)))
neyse zaten ben çok ısrar edince hadi bi tahmin edeyim %51 erkek dedi :))) beni kandırmadıysa tabi

ama daha çok erken nasıl tahmin etti bn bu gittiğim ultrosondan hiç bişey anlamadım bidahakine daha net olur sanırım 12 hafta olmuş olcak o zaman ikili testi falanda yapcak... sabırsızlıkla bekliyorum.

ama daha çok erken nasıl tahmin etti bn bu gittiğim ultrosondan hiç bişey anlamadım bidahakine daha net olur sanırım 12 hafta olmuş olcak o zaman ikili testi falanda yapcak... sabırsızlıkla bekliyorum.

ben haftaya cuma gidecem 11+4 falan olacaz 2li testlerimizi yapacaz ama bu hafta gittiğimde doktor korkulacak birşey yok bebeğin burun kemiği var dedi.
down sendromu riski yok ama yinede kan verecez bakalım haftaya daha net olur dedi.bişeye daha baktı kırmızı mavi kan akışına falan. beyninin kısımlarına baktı herşey iyi dedi.zamanla hepsine tek tek bakacaz dedi. çok moral verdi bana
cinsiyetide ben dedim kemik yapısından tahmin ediyorlarmış hocam bişe söyleyin dedim

bende 8+2 gittim beyni falan gelişio bak burası beyni kol yerleri belirginleşmiş falan dedi banada şimdilik herşey çok güzel korkma dedi bn korkuyorum çünki temmuz 13 de randevumuz inşş o gün bize süpriz yapar gösterir kendini...

korkma bende çok korkuyla gittim . doktor ultasona bakar bakmaz kalbi atıyor değil mi dedim hemen açtı dinletti rahatladım.
bi görsen elini kolunu sallıyor göbüş kaldırıyor bacaklarını hareket ettiriyor başını öne kaldırıyor kıpır kıpır
çok güzel bi duygu hemen ağladım gözümden yaş süzülüverdi. haftaya bidaha görecem
geçen fotosunu attım anlamadılar bende üstüne gözünü ağzını burnunu yazdım. kuzumun başı yandan profili :)

çok değişik benimde böleydi bişey anlamadım bidaha gittiğimde bnde sorayım kemik yapısına göre cinsiyet ne die ama görüşürsek benim içimden geçen kız sanki kızım olcak sölerim sana hayırlsıı olur inş...

sağol canım . hayırlısı olsun inşallah

İt s agirl inşallah bir oğlum var bu da kiz olursa yerim onun pomcikleriniii

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…