Bebeğinizin hareketlerini ilk ne zaman hissettiniz? ben hissetmiyomuyum acaba ?

brcsrkn

annesinin kuzusu
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
847
7
arkadaşlar merheba hemen hemen 12 haftalık hamileyim bebeğimin hareket ettiğini ancak ultrasonda görebiliyorum hissetmiyorum hareketlerini. siz ne zaman hissettiniz bu haftalarda hissetmem gerekmez mi ? çok korkuyorum bebeğe bişey oldu diye senağlama

ilk tekmesini 21 haftalıkken hissetmiştim, ondan önce sadece pıt pıtları hissedebiliyordum canım.

Cnm ben 16. haftanın içinde hissetmiştim, dr o zaman bile çok erken bebek hareketi olmayabilir demişti, normali 20. haftadan sonra demişti

teşekkür ederim arkadaşlar ben pıt pıt kas seğirmesi gibi bile dahja hissetmiyorum daha önceden bi düşüğüm var o yüzden en ufak bişeyde çok pipirikleniyorum.

korkma canım daha çok erken
ben ilk 16.haftada hissettim.
ama 18 den sonra daha net oluyor.
böyle stres yapma bebişin etkilenmesin cnm

bende 17. haftadan sonra hissetmeye basladım canım 12 hafta da bebişler minicik oluyor hareket etsene sen farkedemessin :emir_bebek:

cnm benim daha çok erken,pıt pıt gibi seyirmeleri 18 de hisettim,tekmeler 20.haftada başladı,sen daha 12 haftalıksın,ilk gebeliklerde 25.haftaya kadar hissedilemeyebiliyomruş cnm

teşekkür ederim kızlar gerçekten korkularımı sizinle paylaşmak beni çoko rahatlatıyor. :nazar: bu bebeği çok fazla istiyorum daha önceside kötü bişekilde sonuçlandığı için bişey olacak diye çok korkuyorum. Allahım hepimize bebişlerimizi sağlıkla kucaklamayı nasip etsin :Saruboceq:

bende ilk bebeğimi kaybettim canım. şimdi Allahıma bin şükür 28 haftalık hamileyim yine. hiç kötü şeyler düşünme, daha çok erken. ben ilk 19. haftanın içinde hissettim. sanki içimde kabarcıklar patlıyo gibiydi. birkaç gün sonrada, çok bariz vurmaya başladı güm güm diye. sabret biraz daha . hiç endişelenme canım benim

canım normalda 16. haftadan sonra hissedilmeye başlıyor ama ilk hamilelik için doktorlar 22. haftandan önce tam hissedemezsiniz diyorlar korkacak birşey yok merak etme biraz daha geçsin öyle çok hareket edicekki dışarıdan bile göreceksin

Ben 2 haftadır yeni yeni hissediyorum ama şimdi biraz daha belirginleşti zaten 11. haftada hissetmen mümkün değil arkadaşım panik yapma boşuna :)

X