Bebeğinizin Cinsiyetini Öğrenin.......

M

marsel

Ziyaretçi
Bebeginizin Cinsiyetini Çin Takvimiyle Ogrenin

Pek çok Asya ülkesinde bebek bekleyen çiftler, teknolojik gelişmelerle bebeklerinin cinsiyetini erkenden öğrenseler de, emin olmak için 'Çin Takvimi' ve halk inanışlarına da başvuruyor. Annenin yaşı ile hamile kaldığı ayın bilinmesi durumunda yüzde 90 doğru sonuç verdiği iddia edilen ve Çinli astroloji bilginlerince hazırlanan Çin Takvimi, Çin'de 700 yıldır kullanılıyor.

Takvime göre, annenin yaşının hamile kalınan ayla kesiştiği nokta bebeğin cinsiyetini ortaya çıkarıyor. 30 yaşındaki bir anne adayının mart ve mayısta hamile kalması durumunda bebeğinin cinsiyeti kız, diğer tüm aylarda ise erkek olurken, 21 yaşındaki anne adayının ocakta hamile kalması durumunda bebeğinin cinsiyeti erkek, diğer tüm aylarda kız oluyor.

BEN VE BİRÇOK ARKADAŞIM BAKTIK Kİ HEP DOĞRU ÇIKIYOR SİZLERLEDE PAYLAŞMAK İSTEDİM....

cin-takvimine-gore-cinsiyet-belirleme-fala-inanma-falsiz-da-

ewet bizde 4 -5 kişide denedik ve doğru çıktı şimdi yengem hamile bakalım yanılıcak mı:)

valla ben denedim tutmadı
benim çin takviimine göre bu senenin yarısından çoğunu kız olarak gösteriyordu ama olmadı erkek bebişim

bende de tutmadi. bir cok arkadasimda da tutmadi. tesaduf tamamen.

canım benim çin takvimine göre kız diyordu kızım ooldu ama tamamen tesafükten ibaret diye düşünüyorum..

benim tuttu hayret kaldım.

Benimde tutmadı ya, ama bakın iki değerlendirmesi var sanırım, yada farklı farklı çin takvimleri var. Konuyu açan bayanın dedği şekilde bakınca tutmadı bende, kız çıktı ona göre... bir yerdede diyorki doğduğun aya 7 ay ekle çıkan yaşa göre hamile kaldığın tarihi kesiştir.böyle yapıca erkek çıktı, benimkide erkek.
Bence farklı takvimler var. bir ara netten bir araştırım hepsi aynımı takvimlerin.

X