bebeğinin kafası terleyen varmı

startuba

bir varmışş bir yokmuşş
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2009
126
0
benim oğluşumun kafası cok terliyor özellikle meme
emerken boncuk boncuk saçlarıda çok öğle bere
örtmuyorum evde çok sıcak değil hazımsızlıktan
oluyo diye duydum ama her bebekde bu oluyormu
yoksa benim bebişde sindirim sorunumu var

benim bebeğiminde sadece kafası terliyor. sırtı falan kup kuru ama kafası çok ıslak oluyor

benim oğlumunda ayaklar terliyo :))

kafası hem emip hem gaz çıkarmaya çalışrken terliyo..

ben de doktora sordum emerken çok terliyo demir eksikliğinden mi diye.öyle okumuştum çünkü.hayat zor olcak o kadar dedi esprili bi şekilde.normalmiş yani.:1rolleyes:

benim oğluşumda emerken terliyo kafası
normal sanırım kolumuzla temas ediyor başları dolayısıyla da terliyorlar

benim kızımda terliyo,ben banyodan sonra elimi pudralayıp kafasına sürüyorum.bi süre terlemiyo böylece.

valla benimkinin kafası çok terlerdi bu aralar sırtı da terlemeye başladı gece yarısı değiştiriyorum üstünü başını. doktora sordum bu aralar çok hızlı büyüyor dedi ondan mış . ama ya sırtına bişey koy kafasını kurula veya değiştir üstünü dedi. üşütmesin dedi.

Benimkide doğduğundan beri her emmede alnı ve ensesi çok terliyor.Sürekli peçeteyle siliyorum.

benim kuzunun da kafası terliyor yataktan kalktığı sıra o süre için de şapka takıyorum daha sonra çıkarıyorum
ayrıca ayaklarımız ve ellerimiz de terli dayımıza çekmişiz

benım oglumun da ozellıkle kafası saclarının arası boncuk boncuk terlıyor
ayaklarımız da terlıyor ama basının terlemesınden basının altına koydugum mınık yastık bıle su ıcınde kalıyor
ben kocamdan suphelenmıstım asırı terleyen bır kocam var benım sana cektı bu cocuk dıye basının etını yıyordum meger her cocukta olurmus
gıdıp adamın gonlunu alayım barı

benim de oglusumun kafasi,alni ve bazende kollari terliyor.emerken ozellikle alni ve kafasi kesin terler cunku tenimize temas ediyor.keske hersey ter kadar kolay olsa.sancisiz agrisiz gunler dilerim...

erkek çocuklarının kafası terler diyolar ama nerde,benım kız da cok terlıyo hele emerken kan ter içinde kalıyo garıbım.kızlar bı de benım kız ellerını çok emmeye başladı doymuyo olabılırmı ben sutten baska hıc bişey vermiyorum.ellerini emmeye çalışırken bile ter içinde kalıyo.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…