Bebeğinin cinsiyeti daha kesinleşmeyenler !!

pepuda

Guru
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
72
9
43
Bebeğinin cinsiyeti belirlenemeyenler, dr bir tahminde bulunupta kesin birşey bilmeyen arkadaşlar bakalım ne kadarız.:bbo:

ooof canııım ya sormaa sen kaç haftalıksın bilmiyorum ama ben 13 hafta 5 günlük oldum doktor baktı ama daha çok erken dedi söylemedi :1no2:
insan ne çok merak ediyomuş

ayy tam benim konum ewt canım doktorum geçen hafta bebeğime erkek demişti bugünde kız dedi yani kıza benziyo bişe göremiyorum dedi kafamız karıştı 15 gün sonra gel sen ben kesin olanı söylücem dedi 2 hafta bu belirsizlikle dolaşıcam artıkk

dünkü kontrolde, yani 17+3 günlükken 3 boyutlu ve normal ultrasonda kıza benziyo dediler acaba değişebilir mi? offfff offffff.benimle olanlar hep öğrendi çıldırıcam ya.

Alın bendende okadar arkadaşlar.18.haftamı doldurdum ama halen doktor 2keredir kesin olmamakla beraber büyük bir ihtimalle erkek diyor ben napim şimdi tamda göstermedi bebişim ultrasonda çok sinir bir durum ya:eek:klava:

benimde 17 haftada bebişim göstermedi,doktor kız olabilir die tahminde bulundu ama kesin olmadığı için merak içindeyim...

bence doktorlar kesin emin degilse söylememeli.sonradan hic hos olmaz.o yüzden benim doktorum yüzde yüz emin olmadan kesinlikle söylemez.beklemek zor ama bir kiz bir erkek denildigindede kararsiz kaliyoruz en iyisi gec olsun ama temiz olsun.

benimkide de 14 haftalık doktora gidicez demekki benimkide belli olmucak offfff ya merak tan ölüyorum

bende 14 haftalığım bende henüz öğrenemedim kızlar yaa offffffffffff

16 haftalık olduk hala belli değil :KK43:(

pazartesi doktora gittik net göremediğim için söylemicem dedi...

bebişimde sırtını döndü zaten :1no2:

galiba daha çok beklicez :çok üzgünüm:

ben 10 haftalığım daha. ama ben kız gibi hissediyorum. sürekli ekşi turşu yiyorum tatlıdan nefret ediyorum. hamile kalmadan önce çikolata çok severdim şimdi görmek bile istemiyorum

bana ultrasonda gösterdi bile doktorda
hani yine yanılma payı bıraktı
göstermemişte olabilir ama %90 kız dedi
ben bile gördüm cinsiyetini ama hayırlısı artık

Ay biz de çatladik artik 19. haftamdayim,ama burada bebegin cinsiyetine 22. haftada bakiyorlar. Burada gebelik boyunca sadece 3 defa bebegi görebiliyoruz(ultrasonla). 12.,22., ve 32.da hafta bakiyorlar. Ve 22. haftada belli oluyor. Artik bebegimizle ilgili hayal kurabilmek istiyoruz:çok üzgünüm:

Benim 12 haftalıkken erkeğe benziyor demişti, şimdi 4,5 aylık dün gittim doktora erkek diyor.

kızlar ya benimde 17.haftam ama daha belli değil iki defadır kız olabilir diyor doktorum ama kesin ne zaamn öğrniriz ben çatlıycam meraktann

ben de iki kez gittim. 16. ve 17.haftalarda ama tık yok. bacaklar kapalı. dr tahmin bile yapamadı. yarın tekrar gidecez. 18+3 olduk . öğrenmenin vakti geldi artık.

bende 15+1 günlüğüm cinsiyetini daha öğrenemedim.sanıırm bu carsamba öğreneceğim...şiştim patladım valla insan nasıl merak ediyor

bende henüz öğrenemedim iki hafta sonra kontrolüm var inşallah orada gösteriri yaramaz.meraklandım baya

X