bebeğini aşağda taşıyan varmı? doğum kolay olurmuş öle duydum

H

hanimiş

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi hanimiş
slm kızlar 30. haftamın içindeyim ve bebeğimi hep karnımın alt kısmında taşıyorum ayak hareketlerini kasıklarımda hissediyorum sanki dışarı çıkıvericekmiş gibi oluyor idararada çok sık çıkıyorum bazen hafif sıkışık olduğumda kızım bi tepikliyor altıma kaçırıcakmışım gibi oluyorum sırnaşık şey doğumun kolay olur diyolar benm gibi olupta doğum yapan yada yapıcak olan varmı doğum yapan ise kolaymı oldu?

• Konu Sahibi hanimiş
benim kızımda öyleydi canım dışarı çıktığımda wc arar dururdum yürüdükçe.kolay doğum olur gibi birşey yok canım.genelde son haftalarda her hamilenin bebeği kasıklarına iner.böyle dedim ama zaten artık doğumlar kolay oluyor gelişen tıp sayesinde.allah hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

• Konu Sahibi hanimiş
bnm bebeğimin de aşağıda olduğunu söölemişti doktorcum..22. haftaya dooru cıkması gerek dedi..cıknmazsa kanamalara yol acarmıs..ama kolay doğum die bişe duymadım..aksine erken doğum die duydum?ama o kadar cok söölenti var ki..öenmli olan sağlıklı olmaları/olmamız buarada tüm bu şikayetlerinin dısında baska sorun yasasınmı aşağıda olmasıyla ilgili??mesela bu denilen kanama falan??

• Konu Sahibi hanimiş
bebek aşağıda olunca kolay doğum olur diye bir şey yok son zamanlar zaten kasıklara iner heeee ilk başlar rahimin alt tarafına tutunup orda büyüdüyse ozamanda düşük tehlikesi olur umarım senin için herşeyin hayırlısı olur bunları hepimiz yaşadık inan tadını çıkar allahın izniyle bebeğini kucağına alırsın canım

böle anlatınca valla tekrar doğurasım geldi ama daha benim kızım 8 aylık erken darısı isteyenlere

• Konu Sahibi hanimiş
teşekkür ederim kızlar iyi dilekeriniz içinde ayrıca teşekkür ederim allah hepimizin kucağına almayı nasip etsin bebişlerimzii bizlere anne babalarına bağışlasın... hepinzi öptüm a.s.a.s.a.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…