Bebeğin eşinin rahim ağzında olması

ddm321

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2023
7
1
29
Merhaba güzel anneler ve anne adayları birşey danışmak istiyorum geçen yıl Ekim ayında bir erken doğum öyküm var şu anda ikinci çocuğuma 24 haftalık hamileyim riskli bir gebelik geçiriyorum bebeğin eşi rahim ağzında bu yüzden mi anlayamıyorum ama özellikle yürüdükçe yada aniden rahme bir sancı giriyor bu durum normal mi bilginiz var mı doktorum şu anda izinde olduğu için iletişime geçemiyorum

Bende şuanda 18 haftadayım banada aynı şekilde bebeğimin eşinin rahim ağzında olduğunu söylediler hatta 8 haftada aşırı kanamam olmuştu o zamanki kanamamın bu sebepten dolayı olabileceğini söylediler şuan ki durumumuz riskli ama zamanla bebek büyüdükçe eşinin yukarı çıkacağını söyledi benim doktorum bakalım bende takip ediliyorum inşallah Allah şifa versin hepimize sağlıcakla kucağımıza alalım

Evet benimde rahim ağzına yakın yere yerleşti 4 hafta sonra çok şükür yukarı çıktı endişelenmeyin 16. Haftada asagidaydi 20. Haftada gittiğimde yukarı çıkmıştı

Evet benimde rahim ağzına yakın yere yerleşti 4 hafta sonra çok şükür yukarı çıktı endişelenmeyin 16. Haftada asagidaydi 20. Haftada gittiğimde yukarı çıkmıştı
Şu anda 24. Haftadayım ama sizce daha da çıkma şansı olur mu

İnşallah sağlıcakla kavuşuruz çok korkuyorum gerçekten

30a kadar çıkabilir diyorlar, benimki de aşağıdaydı ama rahim ağzını kapatmıyordu allahtan. O dönem çok araştırmıştım. Benimki erken dönemde tespit edildi ve 1 ayda normale döndü. Hastanede biriyle tanıştım onun gebeliği baya ilerideydi o zaman, plasenta yukarı da çıkmamıştı, rahim ağzı kapalıydı orada takipleşmeye başladık kendisiyle. Bebeğini sağlıkla kucağına almış çok şükür .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…