bebeğin boyu

cucan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
98
5
arkadaşlar ben yaklaşık 2 hafta önce kontrole gittiğimde doktor ultrasonda bebeğime baktı ve bebeğin 1 haftalık kaybı olduğunu yani 12 haftalıkken 11 haftalık olduğunu ve oyununda 6 ile 9 cm olması gerekirken 5 cm olduğunu söyledi... benimde moralim bozuldu niye küçük diye... sizdede böyle sorunu olan var mı yardımcı olur musunuz? çok üzülüyorum bir sorun mu var acaba bebeğimde 3 hafta sonra tekrar kontrole çağırdı ramazanın haftasında gidecem tekrar... lütfen yardım edermisiniz?

benim de bebeğim bir hafta geriden gidiyordu... doktorum boyunun da kilosunun da düşük olduğunu söylemişti...fakat korkma ilerki aylarda toparlanıyorlar...ben şu an 7 aylık hamişim ve çok şükür bebeğim normal kilo ve boya ulaştı...canını sıkma son aylara doğru hızla büyüyüp, arayı kapatıyorlar canım...

teşekkürler canım beni biraz olsun rahatlattın... prematüre doğacak diye korkuttular beni... yemene içmene dikkat et diyorlar....

canım bence kafana hiç takma bu cihazlar boy ve kilo konusunda hiç bi zaman tam doğru vermiyolarki 10 gün hata payı var nette araştırabilirsin ayrıca bebeğin geç döllenme de olabilir yani 1 hafta geç rahme yerleşmiş de olabilir gerilik 2 haftayı aşarsa o zaman doktorlar söylüyo aslında bence başka bi doktora da git ben döyle olumsuz şeyleri hemen anneye söyleyen bi de onun üzülmesine neden olan doktorlara çok kızıyırum tabiki beslenmene dikkat edeceksin aynı bizim yaptığımız gibi kafana hiç bişey takma son haftada 3 kilo dedikleri bebek 4 kilo bile doğabiliyo

benim bebeğim geç döllenme yüzünden geri kalmıştı...nisanur38 haklısın canım...

cnm benimde bundan önce bebegim bikaç gün geriden geliyodu dr hep önemli değil yemene dikkat et bol bol dinlen düzelir gec döllenmede olabilir o kadar önemli değil minyon bi bebek olur diyodu son kontrolümde bebişim 2gün ileri bile gecmişti yani okadar takma cnm bende çok stres yaptım bide erken doğarsa zaten küçük hiç yasatamazlar falan hep aklıma geliyodu ama bak normale döndü sende dikkat et hep dinlen soluna yat bebegin ii beslensin cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…