bebeğimle gidebileceğim iyi bir otel

ramitep

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
471
5
merhabalar 3 aylık bir kızım var iyi aile oteli arıyorum rahat edeceğimiz masajı bol yaptırabileceğim deniz spor aktiviteleri çok olan denizide temiz olan yemekleri leziz olan :) ,100-150 milyon fiyat aralıgında erken rezevasyon indiriminden faydalanabileceğim ,denize sıfır herşey dahil sisteminde,güzel bir otel tavsiyeinizi almak isterim..
yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim..

Merhaba ramitep,

Öncelikle bana tati için düşündüğünüz tarih aralığını ve tercih ettiğiniz bölgeleri söyleyebilirseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım :) internet sitemizdeki tesisleride inceleyebilirsiniz.

Turon9.com

Son düzenleme:
22 HARıRAN 29 HAZıRAN DÜŞÜNÜYORUZZ yer kafamızda yok ama çevresini gezeb,ileceğimiz yelerde olsun sadece otel içinde olmasın mümkünse tabi bu size çok uygun diyeceğiniz otel tavsiyelerinizi bekliyorum çok tşk şimdiden

Belirttiğiniz tarih ve fiyat aralıklarında gerek iklim koşulları gerekse çevresinde gezebileceğiniz yerlerin çokluğu açısından size önerebileceğim bazı tesisler,

Side - SELGE BEACH

Fethiye - GREENFOREST

Kemer - CLUB PHASELıS

Fethiye - OVA RESORT

tesisleri sitemizden incelerseniz detaylar ile ilgili olarak size yeniden yardımcı olabilirim, :1rolleyes:

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon ıçin

Tatil Hattımız: 0216 550 19 19

Turon9.com

Son düzenleme:
oteleri daha inceleyemedim tam malum bebekle olunca bebek bakıcısı için ne kadar ücret istiyorlar bi fikriniz varmı yoksa otelleri arayıp soraım mı

Yeniden Merhaba Ramitep,

Otellerin bebek bakıcısı ile ilgili fiyat uygulamaları değişkenlik gösteriyor. Bu yüzden en sağlıklı tespit gitmek istediğiniz tesisle bizzat irtibata geçmeniz olacaktır.

Saygılar.

Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon ıçin;

www.turon9.com

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…